تخفیف و پیشنهاد

راش ماشین

1-7 از 7

عرضه کننده حرفه ایی، از مجموعه پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات CNC، بر اساس نو آوری و فن اوری در مرکز ایران می باشد که با بیش از پنجاه پرسنل زبده با قدرت فنی قوی ، ۸ درصد از درآمد فروش را جهت تحقیق بر عملکرد و نو آوری دستگاه ها قرار داده و استفاده از تجهیزات کلاس یک تولید داخل و خارج کشور باعث گردید رتبه نخست در میزان فروش سالیانه دستگاه های CNCرا به خود اختصاص دهد و %50 از سهم بازار داخلی را شامل شود.

معرفی شرکت راش ماشین

در حال حاضر شرکت راش ماشین دارای شبکه خدمات کامل و تیم کارشناسان درجه بالا از نظر علمی و تجربی بوده که خود تضمینی است به مشتریان عزیز جهت پاسخگویی موثر در سریعترین زمان ممکن ساختار، عملکرد و نوآوری ماشین ها همراه با کارشناسان حرفه ایی خدمات، وسیله ای گردید تا با اطمینان کامل، محصولات خود را یک سال گارانتی تعویض نموده و 10 سال خدمات پس از فروش همراه آن به مشتریان عزیز ارایه دهیم.

کیفیت ماشین آلات راش ماشین

لازم به ذکر است که هر مجموعه ای از محصولات شرکت توسط کنترل کیفیت علمی تضمین شده است و با افتخار علمدار پرچم ایران زمین در صنعت CNC بوده و برای اولین بار در ایران محصولات خود را به سایر کشور ها از جمله عراق، کردستان، عمان،ترکیه و حتی آسیای شرقی، مالزی ارسال نموده است. امید است در سال های اتی شاهد نوآوری های جدیدی در ساخت و عرضه بازوهای مکانیکی روبات های صنعتی گردیم. 

قیمت محصولات شرکت راش ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت راش ماشین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.