فروشنده شوید

راش ماشین

1-7 از 7

راش ماشین عرضه کننده حرفه‌ای از مجموعه پیشرفته‌ترین ماشین آلات و تجهیزات CNC، بر اساس نو آوری و فناوری در مرکز ایران می‌باشد که با بیش از پنجاه پرسنل زبده با قدرت فنی قوی ، ۸ درصد از درآمد فروش را جهت تحقیق بر عملکرد و نو آوری دستگاه‌ها قرار داده و استفاده از تجهیزات کلاس یک تولید داخل و خارج کشور باعث گردید رتبه نخست در میزان فروش سالیانه دستگاه‌های CNC را به خود اختصاص دهد و %50 از سهم بازار داخلی را شامل شود.

معرفی شرکت راش ماشین

در حال حاضر شرکت راش ماشین دارای شبکه خدمات کامل و تیم کارشناسان درجه بالا از نظر علمی و تجربی بوده که خود تضمینی است به مشتریان عزیز جهت پاسخگویی موثر در سریعترین زمان ممکن ساختار، عملکرد و نوآوری ماشین‌ها همراه با کارشناسان حرفه‌ای خدمات، وسیله‌ای گردید تا با اطمینان کامل، محصولات خود را یک سال گارانتی تعویض نموده و 10 سال خدمات پس از فروش همراه آن به مشتریان عزیز ارایه دهیم. از انواع ماشین آلات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دورکن
  • لبه چسبان
  • سی ان سی
  • پرس وکیوم

کیفیت ماشین آلات راش ماشین

لازم به ذکر است که هر مجموعه‌ای از محصولات شرکت توسط کنترل کیفیت علمی تضمین شده است و با افتخار علمدار پرچم ایران زمین در صنعت CNC بوده و برای اولین بار در ایران محصولات خود را به سایر کشورها از جمله عراق، کردستان، عمان،ترکیه و حتی آسیای شرقی، مالزی ارسال نموده است. امید است در سال‌های آتی شاهد نوآوری‌های جدیدی در ساخت و عرضه بازوهای مکانیکی روبات‌های صنعتی گردیم. 

قیمت محصولات شرکت راش ماشین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌ دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت راش ماشین با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.