رایا چوب جم

1-11 از 11

 شرکت رایا چوب جم با رسالت ارتقا کیفیت در محصولات و ماشین آلات صنعت چوب کشور فعالیت خود را آغاز نمود. جهت دستیابی به این مهم،  نمایندگی رسمی برندهای مطرح اروپایی در این زمینه از جمله شرکت هولزهر، آلتندورف، وینیگ آلمان و روبلند بلژیک را اخذ کرد. 

معرفی شرکت رایا چوب جم 

در بخش مواد اولیه نیز با شرکت های لایکو آلمان در زمینه ابزار آلات و کلایبریت در زمینه چسب همکاری خود را آغاز نمودند. در گذر زمان تعاملی بی نظیر مابین شرکت های اروپایی، شرکت رایا چوب و مشتریان شکل گرفت که مستلزم آن ارائه خدمات مطلوب شرکت رایا چوب در سرویس دهی و تأمین قطعات مورد نیاز مشتریان گرامی بوده است. شرکت رایا چوب با عظمی راسخ در رسالت خود استوار بوده و همواره با ارائه راه کارهای مؤثر مشکلات تولیدی و کیفی مشتریان خود را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان برطرف نموده است.

کیفیت ماشین آلات شرکت رایا چوب جم

رایا چوب جم یکی از بزرگترین واردکنندگان ایران در زمینه ماشین آلات صنایع چوب بوده که با در نظر گرفتن نیاز های اساسی بازار قادر به واردات برترین برند ها می باشد و همچنین قیمت های آن برای تولیدی یک کارخانه بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت محصولات شرکت رایا چوب جم

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت رایا چوب جم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.