حراجی نوروز 1403

خرید رنده برقی نجاری

1-4 از 4

رنده کاری چوب نقش مهمی در هنگام ساخت محصولات چوبی دارد. برای رنده کاری علاوه بر رنده دستی از رنده های برقی برای بالا بردن سرعت و کیفیت کار استفاده می‌شود. رنده برقی در مدل های مختلف تولید می شود که در ادامه در رابطه با آن ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

رنده برقی چوب 

رنده برقی چوب یکی از ابزار آلات کارگاهی است که جهت باربرداری، فرم دهی، تغییر شکل و صاف کردن سطح چوب به کار می‌رود. رنده برقی چوب با قدرت های مختلف، حجم باربرداری متفاوت تولید می شود و باید متناسب با نیاز شخص انتخاب گردد. رنده برقی چوب معمولا به صورت دیمردار، با گونیا و امکانات بالایی تولید می‌شود که نقش مهمی در استفاده بهتر از آن دارد.

رنده دستی برقی نجاری

رنده دستی برقی نجاری به صورت رنده های ساده، بغل دوراهه، حلزونی و... تولید می شود که هر کدام برای یک عملیات خاص استفاده می شوند. رنده دستی برقی نجاری را با توجه به حجم باربرداری و همان عمق برش استفاده می‌شود.

قیمت انواع رنده نجاری برقی 

برای اطلاع از قیمت مته دوراهه بلبرینگی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته دوراهه بلبرینگی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.