قسطی بخر

خرید رولپلاک

1-19 از 19

برای نصب و آویزان کردن قطعات و وسایل مختلف بر روی دیوار و سقف از پیچ های مختلفی استفاده می شود؛ در اکثر مواقع پیچ ها وزن و فشار وارد شده را نمی توانند تحمل کنند و باعث شکستگی قطعات و ترک خوردگی دیوار می شوند. همچنین در دیوارهای گچی به دلیل نداشتن بافتی مقاوم نمی توان از پیچ به تنهایی برای اتصالات مختلف به دیوار استفاده کرد به همین سبب استفاده از رولپلاک برای محکم کردن پیچ و اتصال به کار برده می شود. 

انواع رولپلاک

رولپلاک به طور کلی در سه جنس فلز، فیبر و پلاستیک تولید می شود و جهت نصب پوستر، تابلو و... به کار می رود. در بدنه رولپلاک شبکه هایی تعبیه شده است که با بدنه دیوار درگیر می شوند و موجب محکم قرار گرفتن قطعات می شود. رولپلاک در مدل های مختلفی به شرح زیر تولید می شود:

  • رولپلاک ساده
  • رولپلاک لبه دار
  • رولپلاک شاخکدار 

رولپلاک ساده

رولپلاک ساده جزء ابتدایی ترین انواع رولپلاک می باشد بدنه رولپلاک ساده دارای شبکه هایی است که با دیوار درگیر می شود تا هنگام نصب دچار لغزش و تکان خوردن نشود و محکم در سر جای خود قرار بگیرد.

رولپلاک لبه دار

این نوع رولپلاک از لحاظ شکل ظاهری شبیه رولپلاک ساده است با این تفاوت که در قسمت انتهایی دارای یک لبه می باشد و به طور کامل داخل حفره قرار نمی گیرد و لبه آن بر روی لبه قطعه کار قرار می گیرد که مانع از چرخش رولپلاک هنگام چرخاندن پیچ می شود.

رولپلاک شاخکدار 

رولپلاک شاخکدار بر روی بدنه دارای شبکه ها و چندین شاخک می باشد که شاخک ها موجب بهتر قرار گرفتن رولپلاک در قطعه کار می شود و به راحتی دچار چرخش و تکان خوردن نمی شود.

قیمت رولپلاک

به دلیل تنوع موجود در تولید و طراحی اتصالات، قیمت انواع رولپلاک نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از از قیمت قیمت انواع رولپلاک می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید، در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول با چوبینر تماس حاصل فرمایید.