بنر رمضان

ریل تبدیل میز

1-2 از 2

یکی از انواع یراق آلات کاربردی که در این قسمت از چوبینر با ارائه اطلاعات کامل و دقیق به فروش می‌رسد، ریل تبدیل میز می‌باشد. ریل تبدیل میز نوعی ریل مخصوص است که برای انواع میز استفاده می‌شود. ریل میز تبدیلی برای بزرگ‌تر کردن انواع میز با قیمت مناسب در چوبینر به عرضه می‌گردد. 

ریل میز تبدیلی

ریل میز تبدیلی یکی از انواع ریل و یراق آلات می‌باشد که بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود. ریل میز تبدیلی در انواع مختلف با برندهای معروف در این قسمت از وب سایت چوبینر ارائه شده است که کاربردهای متفاوتی نیز دارا می‌باشند. از انواع ریل میز تبدیلی نوعی ریل مخصوص است که بر روی شاسی چوبی میز قرار می‌گیرد. در مرحله بعد برای صفحه میز دو ورق برش داده و روی میز نصب می‌کنند و صفحه وسط که حالت تاشو دارد به وسیله یراق آلات به یکدیگر نصب می‌شوند. ریل تبدیل میز برای تبدیل میز 4 نفره به 6 نفره و یا 6 نفره به 8 نفره مورد استفاده قرار می‌گیرد که بسته به کارایی که دارد با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.

قیمت ریل تبدیل میز 

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل تبدیل میز متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.