بلک فرایدی

خرید ریل ساده کشو

1-24 از 52

ریل ساده کشو جز اولین انواع ریل بوده که در مدل ‌های مختلف و با کاربرد متفاوت در بخش یراق آلات چوبینر عرضه می‌گردد. ریل ساده کشو دارای انواع مختلفی می‌باشد که در قسمت بعد با آن‌ها آشنا خواهید شد. برای استفاده راحت از انواع کشو آشپزخانه می‌توانید با کمترین هزینه یک ریل ساده کشو را که در دو مدل مختلف در این قسمت از چوبینر ارائه شده است، خریداری نمایید.

ناموجود
DECO

ریل ساچمه ای کیبورد

ساخت کشور کره برند دکو/ مخصوص اتصال صفحه کیبورد به زیر سقف میز کامپیوتر
ناموجود

انواع ریل ساده کشو

برای حرکت دادن راحت و روان انواع کشو کابینت باید از یراق آلاتی همچون ریل ساده کشو استفاده نمود که در دو مدل متفاوت ریل سفید کشو و ریل ساچمه ای کشو موجود می‌باشد که هر کدام از آن‌ها دارای کاربرد و قابلیت منحصر به فردی است. در ادامه بیشتر با هر کدام از ریل سفید و ریل ساچمه ای آشنا خواهید شد.

ریل سفید کشو 

ریل سفید کشو یکی از انواع ریل ساده می‌باشد که دارای نوار فلزی است که بر روی هر کدام قرقره‌ای برای حرکت دادن کشو نصب شده است. قابل ذکر است که ریل سفید مناسب برای کشوهای سبک می‌باشد.

ریل ساچمه ای کشو

بعد از تولید ریل سفید، ریل ساچمه ای وارد بازار شد که در دو مدل 2 تکه و 3 تکه به فروش می‌رسد. ریل ساچمه ای کشو مناسب برای کشوهای سنگین بوده که در زیر بدنه هر کشو یک ریل نصب شده و لنگه دیگر ریل ساچمه ای بر روی بدنه کار از داخل نصب می‌شود. انواع مختلف ریل ساچمه ای کشو از چوبینر قابل خریداری می‌باشد که با مراجعه به دسته آن می‌توانید انواع ریل ساچمه ای را با اطلاعات فنی دقیق مشاهده کنید. قیمت ریل ساده کشو با توجه به نوع و مدل انتخابی شما متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل ساده کشو

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل ساده کشو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.