فروشنده شوید

خرید ریل ساچمه ای کشو

1-24 از 45
برای حرکت دادن کشوهای سنگین باید از ریل کشویی استفاده کرد که تحمل بالایی را داشته و بتواند اجسامی با وزن سنگین و بالا را تحمل کند. ریل ساچمه ای کشو در دو مدل متفاوت مناسب برای استفاده در کشو سنگین با قیمت مناسب در این بخش از چوبینر ارائه شده است. ریل ساچمه ای کشو دارای ویژگی‌های عالی چون حرکت روان و نرم، استحکام بالا، قابلیت باز شدن بیشتر و... می‌باشد که به همین خاطر کاربرد بیشتری را در صنعت خواهد داشت. در قسمت بعد با انواع ریل ساچمه ای کشو و دیگر ویژگی‌های آن آشنا خواهید شد. 
ناموجود
DECO

ریل ساچمه ای کیبورد

ساخت کشور کره برند دکو/ مخصوص اتصال صفحه کیبورد به زیر سقف میز کامپیوتر
ناموجود

انواع ریل ساچمه ای کشو

ریل ساچمه ای کشو ساخته شده از جنس ورق آهن می‌باشد که به همین سبب دارای دوام و استحکام بالایی است. با نصب ریل ساچمه ای در زیر بدنه‌ و روی بدنه کشو از داخل، می‌توانید انواع کشو سنگین را بدون ایجاد هیچ گونه صدا و به صورت نرم و روان جلو و عقب کنید. ضامنی که در داخل ریل ساچمه ای کشو تعبیه شده است از کامل بیرون آمدن کشو جلوگیری می‌کند. انواع ریل ساچمه ای کشو شامل ریل ساچمه ای 2 تکه و ریل ساچمه ای 3 تکه می‌باشد که با قیمت مناسب در این بخش از وب سایت چوبینر به فروش می‌رسد. همچنین مدل دیگری از ریل ساچمه ای بعه نام ریل ساچمه ای مگنتی موجود می‌باشد که برای کشو بدون دستگیره استفاده می‌شود.

ریل دو تکه ساچمه ای

ریل دو تکه ساچمه ای یکی از انواع ریل کاربردی است که امکان استفاده راحت از فضای کامل داخل کشو می‌دهد. با مراجعه به محصول ریل دو تکه ساچمه ای می‌توانید از اطلاعات فنی دقیق هر کدام آگاهی لازم را کسب نمایید.

ریل سه تکه ساچمه ای

ریل سه تکه ساچمه ای این امکان را می‌دهد تا کشو را به اندازه بیشتری باز کرده و از فضای داخلی آن استفاده بهینه را کرد. همچنین ریل ساچمه ای با طول 20 تا 100 سانتی‌متر ارائه می‌شود که امکان نصب ریل ساچمه ای در کشوهایی با عمق متفاوت را خواهد داد. 

ریل ساچمه ای مگنتی

برخی برای زیبا و شیک جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه خود از کشوهای بدون دستگیره استفاده می‌کنند. برای استفاده راحت و جلو و عقب بردن این مدل کشو باید از ریل ساچمه ای مگنتی استفاده کرد که با یک فشار خارج می‌شود. ریل ساچمه ای مگنتی دارای حرکتی نرم و بی صدا بوده که علاوه بر کاربردی عالی که دارد به هر چه زیباتر نشان دادن فضای آشپزخانه شما کمک می‌کند. قیمت ریل ساچمه ای کشو با توجه به تنوع و کاربردی که دارد، نسبت به انتخاب شما مشتریان عزیز متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل ساچمه ای کشو

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل ساچمه ای کشو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.