ریل سفید کشو

1-8 از 8

ریل سفید کشو یکی از ساده‌ترین انواع ریل کشو می‌باشد که دارای دو ورقه فلزی است که با قرقره‌هایی که در زیر هر کدام نصب شده است سبب جلو عقب بردن کشو می‌شود. این مد ریل کشو که با نام ریل سفید شناخته می‌شود، مناسب برای استفاده در انواع کشو سبک است. ریل کشو چرخ دار در سایزهای متفاوت در این قسمت ارائه شده است ک امکان مقایسه و خرید آسان را برای مشتریان فراهم کرده است.

ریل کشو چرخ دار

از انواع یراق آلات کاربردی و ضروری هر خانه می‌توان به انواع ریل کشو اشاره کرد چرا کشوهای مختلفی از جمله کشو میز تحریر، کشو کابینت و... موجود می‌باشد که برای حرکت دادن و جلو و عقب بردن آن نیاز به یک ریل کشو است. ریل کشو چرخ دار یا همان ریل فایر جز انواع ریل اولیه بوده که به صورت فلزی و در سایزهای متفاوت به فروش می‌رسند.

ریل کشو فایر

با توجه به پیشرفت و تنوع موجود در تجهیزات و یراق آلات ضروری، انواع مختلف ریل کشو تولید شده است که چوبینر برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز انواع ریل کشو همچون ریل فایر را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. قیمت ریل سفید کشو یا همان ریل فایر با توجه به انتخاب شما متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل سفید کشو

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل سفید کشو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.