ریل مخفی آرام بند دار

1-5 از 5

یکی از بهترین و کاربردی‌ترین انواع ریل کشو که در قسمت یراق آلات چوبینر در انواع متفاوت به فروش می‌رسد، ریل مخفی آرام بند دار می‌باشد که برای استفاده در انواع کشو کابینت در سایزهای متفاوت تولید می‌شود. ریل مخفی آرام بند دار نیز دارای دو نوع مختلف است که به سبب سیستم آرام بندی که بر روی آن نصب شده، مانع از شدت بسته شدن کشو خواهد شد. انواع ریل مخفی آرام بند دار با اطلاعات فنی در این قسمت از چوبینر قابل مشاهده می‌باشد.

انواع ریل مخفی آرام بند دار

ریل مخفی آرام بند دار شامل دو نوع متفاوت فول و نیمه فول می‌باشد که تفاوت آن‌ها تنها در مقدار خارج شدن کشو از محفظه می‌باشد. ریل مخفی آرام بند دار دارای یک سیستم ارام بند قوی و بدون صدا بوده که به سبب خاصیت مخفی که دارد زیبایی دکوراسیون آشپزخانه و فضای منزل شما را حفظ خواهد کرد. در ادامه با ریل مخفی آرام بند دار فول و ریل مخفی آرام بند دار نیمه فول آشنا خواهید شد.

ریل مخفی آرام بند دار فول

ریل مخفی آرام بند دار فول به این صورت است که تمام کشو از باکس خارج شده و شما امکان استفاده کامل و بهینه از فضای داخل کشو را خواهید داشت. ریل مخفی آرام بند دار فول علاوه بر قابلیت نصب به صورت مخفی دارای سیستم آرام بند قوی و بدون صدا بوده که باعث آرام بسته شدن کشو می‌شود.

ریل مخفی آرام بند دار نیمه فول

ریل مخفی آرام بند دار نیمه فول همانند مدل فول آن قابلیت نصب به صورت مخفی را دارد و همچنین دارای سیستم آرام بند قوی و بدون صدا بوده که باعث آرام بسته شدن کشو می‌شود. تنها تفاوت مدل نیمه فول با فول آن است که  تمام طول کشو از باکس خارج نخواهد شد و 8 الی 10 سانتی‌متر از انتهای کشو در باکس باقی خواهد ماند. قیمت ریل مخفی آرام بند دار با توجه به انتخاب شما مشتریان عزیز متفاوت می‌باشد.

قیمت ریل مخفی آرام بند دار

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل مخفی آرام بند دار متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.