بنر رمضان

ریل مخفی مگنتی

1-20 از 20

کسانی که می‌خواهند زیبایی و شیک بودن فضا و دکوراسیون آشپزخانه خود را حفظ کنند و هم به راحتی و به صورت سریع و روان کشوهای خود را حرکت دهند، استفاده از ریل مخفی مگنتی بهترین گزینه خواهد بود. این مدل ریل کشو به صورت مخفی در زیر باکس کشو نصب شده و دیگر دیده نمی‌شود و همچنین به سبب خاصیت مگنتی که دارد با یک فشار، کشو سریع و روان بیرون خواهد آمد. انواع ریل مخفی مگنتی در این قسمت از چوبینر با قیمت کاملا مقرون به صرفه به فروش می‌رسد.

انواع ریل مخفی مگنتی

ریل مخفی مگنتی شامل دو نوع متفاوت فول و نیمه فول می‌باشد که تفاوت آن‌ها تنها در مقدار خارج شدن کشو از محفظه می‌باشد. چوبینر به عنوان اولین مرجع تخصصی در فروش ابزار و ماشین آلات سعی بر آن دارد تا برای راحتی شما مشتریان عزیز انواع یراق آلات همچون ریل کشو را با قیمت مناسب به فروش برساند. در قسمت از چوبینر می‌توانید انواع ریل مخفی همچون ریل مخفی مگنتی فول و ریل مخفی مگنتی نیمه فول را مشاهده فرمایید.

ریل مخفی مگنتی فول

ریل مخفی مگنتی مناسب برای استفاده در کشوهای بدون دستگیره است که با یک فشار کوچک، کشو به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه صدایی خارج می‌شود. ریل مخفی مگنتی فول به این صورت است که تمام کشو از باکس خارج شده و شما امکان استفاده کامل و بهینه از فضای داخل کشو را خواهید داشت.

ریل مخفی مگنتی نیمه فول

منظور از نیمه فول بودن ریل مخفی مگنتی آن است که تمام طول کشو از باکس خارج نخواهد شد و 8 الی 10 سانتی‌متر از انتهای کشو در باکس باقی خواهد ماند. قیمت ریل مخفی مگنتی با توجه به انتخاب شما مشتریان عزیز متفاوت می‌باشد.

قیمت ریل مخفی مگنتی

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل مخفی مگنتی متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.