چوبی کلاب

ریل مخفی کشو

1-45 از 45

همانطور که از اسم این مدل ریل کشو پیداست به صورت مخفی در زیر باکس انواع کشو کابینت قرار گرفته و باعث حرکت روان کشو می‌شود. ریل مخفی کشو از تجهیزات و یراق آلات ضروری است که در دو دسته بندی متفاوت در چوبینر عرضه می‌گردد. منظور از مخفی بودن ریل کشو این است که به سبب آن که در زیر باکس کشو نصب می‌شود دیگر قابل دید نبوده و زیبایی کار و دکوراسیون نیز بیشتر خواهد شد. در قسمت بعد با انواع ریل مخفی کشو آشنا می‌شوید.

انواع ریل مخفی کشو

این قسمت از چوبینر به دو دسته بندی ریل مخفی آرام بند دار و ریل مخفی مگنتی تقسیم بندی می‌شود که هر کدام از آن‌ها از انواع ریل مخفی کشو به شمار می‌رود. با استفاده از انواع ریل مخفی کشو علاوه بر این که حرکت دادن و جلو و عقب بردن کشو آسان، سریع و روان خواهد بود، باعث شیک و زیباتر شدن دکوراسیون منزل و آشپزخانه شما نیز می‌شود. 

ریل آرام بند مخفی

ریل آرام بند مخفی از کاربردی‌ترین انواع ریل مخفی می‌باشد که به سبب سیستم آرام بندی که دارد مانع از شدت بسته شدن کشو خواهد شد. این مدل از ریل کشو به سبب آن که در زیر باکس کشو نصب می‌شود دیگر قابل دید نخواهد بود و باعث هر چه زیباتر شدن دکوراسیون و فضای آشپزخانه می‌شود.

ریل آرام بند

مکانیزم آرام بند یک ویژگی بسیار عالی برای انواع ریل کشوی کابینت می‌باشد که باعث بی صدا بسته شدن کشوی کابینت می‌شود. با نصب ریل آرام بند می‌توانید از بروز هر گونه آسیب به کشو جلوگیری نمایید. ریل آرام بند این اطمینان را به شما می‌دهد که هیچ گونه خطری به دستان کودکان وارد نشود. 

ریل مخفی مگنتی

از دیگر انواع ریل کشو که دارای دو کاربرد بی‌نظیر می‌باشد، ریل مخفی مگنتی است که برای کشوهای بدون دستگیره به کار برده می‌شود. این مدل ریل همانند ریل ساچمه ای مگنتی با یک فشار کوچک به کشو باعث بیرون آمدن راحت و نرم کشو می‌شود با این تفاوت که در زیر باکس کشو به صورت مخفی نصب می‌شود درواقع کل کشو بر روی آن سوار شده و دیگر قابل دید نخواهد بود. قیمت ریل مخفی مگنتی با توجه با انتخاب شما متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل مخفی مگنتی

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل ساچمه ای کشو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.