تخفیف هفتگی

خرید ریل کشو بدنه دار

1-10 از 10

امروزه برای ساخت برخی از کشوهای کابینت ابتدا قسمت جلو، کف و انتهای آن را ساخته و سپس ریل بدنه دار را به دو طرف آن قرار می‌دهند. ریل کشو بدنه دار یکی از انواع تجهیزاتی است که علاوه بر این که حرکت دادن کشو را آسان می‌کند، باعث شیک و زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل و یا آشپزخانه می‌شود. در این قسمت انواع ریل کشو بدنه دار با ارائه اطلاعات فنی وجود دارد که با قیمت مناسب به فروش می‌رسند. 

انواع ریل کشو بدنه دار

در این بخش از وب سایت چوبینر می‌توانید انواع ریل کشو کابینت بدنه دار را مشاهده کنید که هر کدام دارای تحمل وزن سنگین و بالا و حرکتی به صورت نرم و روان را می‌باشند. از انواع ریل کشو کابینت بدنه دار می‌توان به ریل تاندوم باکس، ریل سام باکس و... اشاره کرد که با مراجعه به دسته بندی مربوطه با اطلاعات فنی هر کدام می‌توانید آشنا شوید. متعلقات ریل کشو کابینت بدنه دار یکی دیگر از دسته بندی‌های این قسمت بوده که امکان استفاده راحت از انواع ریل کشو کابینت بدنه دار را برای شما فراهم می‌کند.

متعلقات ریل کشو بدنه دار

متعلقات ریل کشو بدنه دار از دیگر دسته بندی مهم و کاربردی این قسمت می‌باشد که با مراجعه به آن می‌توانید انواع تجهیزات و متعلقات کاربردی مناسب برای استفاده در ریل بدنه دار را مشاهده کنید. قابل ذکر است که به سبب تنوع ریل بدنه دار و متعلقات آن قیمت هر کدام با توجه به انتخاب شما متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل کشو بدنه دار

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل کشو بدنه دار متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.