بنر رمضان

زند چوب

1-11 از 11

کمپانی unisunx محصولات خود را به بیش از 60 کشور دنیا شامل آسیا،اروپا،آمریکای شمالی،خاورمیانه و سایر مناطق دنیا به وسیله 150 نماینده رسمی خود عرضه می نماید. از این رو شرکت زند چوب با تکیه بر توانایی بالای خود در امر فروش، مشاوره و طراحی خطوط تولید،تحقیق و توسعه فنی، بخش مهندسی و خدمات فنی با پرسنل کارآزموده و حرفه ای و انبار قطعات گسترده و بزرگ بالغ بر 150 متر مربع مفتخر است با اخذ نمایندگی رسمی برند مطرحی چون unisunx که برندی شناخته شده در بازار جهان و ایران می باشد، خود را در تراز یکی از اصلی ترین و مهم ترین وارد کنندگان ماشین آلات صنایع چوب معرفی نماید.

معرفی unisunx در شرکت زند چوب

"کمپانی unisunx یکی از شرکت های پیشگام در تولید ماشین آلات صنایع چوب می باشد،که به خاطر کیفیت بالای ماشین آلات برش و لبه چسبان شناخته شده است.unisunx از ترکیب و ادغام دو شرکت Qingdao youngqiang woodworking و Qingdao unisunx Burt woodworking به وجود آمده.

خط تولید شرکت unisunx

Unisunx اصلی ترین کارخانه در زمینه ساخت اره دورکن و لبه چسبان در کشور چین می باشد که تقریبا تمامی شرکت های دیگر محصولات خود را از این کمپانی کپی برداری می کنند. این شرکت با مساحتی بالغ بر 35 هکتار دارای بخش ها و سالن های بزرگ تحقیق و توسعه و آزمایش و با پیشرفته ترین ماشین آلات و 4 خط تولید کاملا اتوماتیک تمامی رنج های ماشین آلات صنایع چوب را در تولید خود دارا می باشد. این شرکت همچنین به عنوان اصلی ترین سازنده قطعات جهت کمپانی های مطرح اروپایی و پیشرو در زمینه تولید و طراحی و مشاوره خطوط تولید مشهور می باشد.

قیمت ماشین آلات زند چوب

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ماشین آلات زند چوب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.