تسلیت عاشورا

خرید سایر ملزومات کارگاهی

1-36 از 103

ابزار نجاری باتوجه به نوع نیاز هر شخص می‌تواند متفاوت باشد و در هر کارگاه می تواند ابزار آلات متفاوتی با یک کاربری وجود داشته باشد. دراصل ملزومات کارگاهی از مهم ترین بخش هر کارگاه به حساب می آید که باعث افزایش کیفیت و دقت در کار می شوند. ملزومات کارگاهی در مدل ها و برند های متفاوت در وب سایت اینترنتی چوبینر به فروش می رسد.

ابزارآلات کارگاهی

ابزارآلات در کارگاه ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند زیرا باعث افزایش سرعت و کیفیت در کار می شوند. از این ابزار می توان به بکس سر دریلی، بادپاش ها ، چکش های حکاکی و ... اشاره کرد. ملزومات کارگاهی تنوع بالایی دارند که هر کدام مختص انجام کاری است. از این ملزومات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بکس سر دریلی
  • بادپاش
  • سه نظام دستی
  • تسمه نگهدارند فنری کیسه مکنده
  • دریل فشاری دستی
  • گوشی صداگیر
  • سه نظام مینیاتوری

بکس سر دریلی

بدلیل افزایش استفاده از اتصالات شش پر در شاخه های مختلف مشاغل کارگاهی لذا استفاده از آچار بکس نیز افزایش پیدا کرده است. سری بکس ها در مدل های شش پر و دوازده پر تولید می شوند که می توان از آن ها  هم در آچار بکس ها و هم بر روی دریل ها استفاده کرد.

بادپاش

تفنگ های بادپاش جزء ابزارآلات کاربردی جهت انتقال باد با فشار های بالا می باشند که از آن‌ها در کارگاه های نجاری، تعمیرگاه ها، کارخانجات تولیدی و ... استفاده می شوند. تفنگ باد پاش در تمیز کردن اجزای مختلفی مانند موتور ها، فیلتر ها و...  مورد استفاده قرار می گیرد.

سه نظام دستی

برای سوراخکاری سطوح ظریف از ابزارهای متفاوتی استفاده می شوند که یک از این ابزار ها سه نظام دستی یا مدادی می باشد. سه نظا ها به شکلی ساخته شده اند که مته های مختلفی بر روی آن ها متصل می شوند و از هر دو طرف آن می شود استفاده کرد. پس از محکم کردن مته بر روی سه نظام دستی به راحتی می‌توان سطوح مورد نظر را سوراخ کرد.

گوشی صداگیر 

در کارگاه ها اغلب صداهای مختلف و آزاردهنده ای  به دلیل کار با ماشین آلات سنگین وجود دارند که باعث از بین رفتن تمرکز و پایین آمدن دقت کارکنان می شود. گوشی صداگیر یکی از ملزومات ساده اما پرکاربرد صنایع چوب می باشد که باعث رفع صداهای دستگاه ها و ماشین آلات می‌شود.

زوایه سنج دیجیتال

زوایه سنج دیجیتال قابلیت برش میلی‌متری دارد که مقدار زاویه را به صورت درصد یا درجه نشان می‌دهد. این ابزار دستگاه بسیار کوچک و سبکی است که برای اندازه گیری زاویه انحراف سطح افقی یا سطح عمودی کاربرد دارد؛ به این صورت که باید آن را روی سطح کار قرار دهید تا کنترل بهتری روی زاویه انحراف و جهت کار داشته باشد.

کاتر

کاتر به عنوان ابزاری تیز و کاربردی برای برش انواع موکت، پلاستیک، کاغذ، کابل برق و موارد مشابه قابل استفاده است. این ابزار در مدل‌ها، سایزها و برندهای مختلف براساس نیاز مشتری طراحی و تولید شده است. کاتر باید دارای جنسی بادوام و مقاوم باشد تا در هنگام استفاده بتواند هرگونه فشار و ضربه را تحمل کند. معمولا جنس‌های این ابزار پلاستیکی و فلزی است. در هنگام خرید کاتر باید به مواردی مانند تیغه، بدنه و ریل تیغه توجه خاصی کرد.

قیمت سایر ملزومات کارگاهی صنایع چوب

باتوجه به اینکه انواع مختلفی از ملزومات کارگاهی صنایع چوب وجود دارد از لحاظ قیمت نیز دارای تنوع زیادی است؛ لذا برای اطلاع از قیمت انواع ملزومات کارگاهی صنایع چوب به تگ قیمت محصولات مراجعه کنید و در صورت نیازمند استعلام تلفنی بودن محصولات به کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمائید.