چوبی کلاب

سایر گیره ها

1-33 از 33

همان طور که در مطالب قبلی ذکر نمودیم در صنعت چوب، گیره و کلمپ نقش مهمی در تولید با کیفیت محصولات دارند و کمک قابل توجهی به نجاران و صنعت کاران ارائه می‌دهند. در بخش‌های دیگر به معرفی انواع کلمپ، پیچ دستی و گیره پرداختیم اما در بعضی موارد به مدل‌های خاصی از گیره برمی‌خوریم که در این قسمت به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

کاربرد گیره

معمولا گیره در صنعت چوب برای زمانی که می‌خواهیم قطعات را به یکدیگر وصل کنیم استفاده می‌شود. گیره با توجه به ساختاری که دارد نقش مهمی در محکم و ثابت نگه داشتن قطعات ایفا می‌کند و در هنگام مونتاژ از لغزش و جا به حا شدن آن‌ها جلوگیری می‌نماید.

انواع گیره

علاوه بر کلمپ، پیچ دستی، گیره ماهی و گیره های تفنگی، گیره های مختلفی از قبیل سی کلمپ، گیره گونیا، گیره اتصال زاویه قائمه وجود دارد که بسیار کاربردی و مفید هستند. این نوع گیره ها در تسریع و بالا رفتن کیفیت کار موثر می‌باسند و همیشه مورد استقبال نجاران و ام دی اف کاران قرار گرفته‌اند. در این بخش با تعدادی از گیره های مهم در صنعت چوب آشنا می‌شوید.

قیمت گیره نجاری

انواع گیره نجاری در فروشگاه چوبینر برای استفاده شما عرضه شده است. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن، برای اطلاع از قیمت این محصولات با متخصصین سایت چوبینر تماس حاصل نمایید.