خرید قسطی

خرید سنباده گیر، پد و فوم سنباده

1-36 از 54

در کارگاه‌های چوب و نجاری، تولید و ساخت محصولات باید طبق مراحل و روال مشخصی انجام شود. از مهم‌ترین مراحل کار می‌توان به مرحله پرداخت قطعه کار اشاره کرد؛ زیرا تمام جلوه مصنوعات چوبی در تمیزی و ظرافت آنها می‌باشد. یکی از ابزارهای پرداخت سنباده می‌باشد که بعد از تراش دادن یا کنده کاری برای صیقلی کردن سطح قطعه کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که استفاده از سنباده به تنهایی سخت می‌باشد و باید سنباده روی پایه‌ای چسبانده شود. در صنعت چوب برای نگهداری سنباده از لوازم جانبی مثل سنباده گیر، پد و فوم استفاده می‌شود تا پس از نصب سنباده روی هر کدام آنها، کار راحت و بدون آسیب به فرد انجام شود. در ادامه به معرفی بیشتر انواع لوازم جانبی مورد نیاز سنباده دستی و ویژگی‌ آنها می‌پردازیم.

لوازم جانبی مورد نیاز برای استفاده از سنباده دستی

همانطور که گفته شد، سنباده در کارگاه‌های چوب و نجاری و مشاغل دیگر برای پرداخت قطعه کار مورد استفاده قرار می‌گیرد تا تمام جلوه مصنوعات چوبی در تمیزی و ظرافت آنها حفظ شود.

پد سنباده

پد سنباده فومی یک ابزار است که می‌توان سنباده را روی آن چسباند و عملیات سنباده زنی را انجام داد. از آنجایی که سنباده خود به تنهایی سطحی زبر و سخت دارد، هنگام استفاده به دست آسیب می‌رساند. به همین دلیل به راحتی می‌توان از پد سنباده برای هدایت سنباده روی کار استفاده کرد تا عملیات پرداخت بدون آسیب و راحت انجام شود.

فوم سنباده

برای انجام عملیات سنباده زنی باید سنباده را روی پایه‌ای قرار داد. فوم سنباده به‌ دلیل نرم بودن خود را با قوس‌های سطوح تطبیق داده و عملیات سنباده زنی در سطوح منحنی و خمیده را به خوبی انجام می‌دهد. از فوم برای سنباده زنی سطوح منحنی مانند سه تار، تنبور و غیره استفاده می‌شود.‌

سنباده گیر دستی

سنباده گیر دستی همانطور که از نامش مشخص است، به عنوان یک نوع سنباده دستی معرفی می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید انواع سطوح مختلف همچون فلز، چوب، ام دی اف و غیره را سنباده کاری نمایید. معمولا سنباده گیر دارای بدنه‌ پلاستیکی می‌باشد که ورق سنباده روی آن نصب می‌شود. افراد با کمک این محصول می‌توانند عملیات سنباده زنی و پرداخت را به راحتی انجام دهند.

لیست قیمت انواع لوازم جانبی سنباده دستی

برای اطلاع از لیست قیمت انواع لوازم جانبی سنباده دستی  لطفا به تگ قیمت محصولات مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.