حراجی نوروز 1403

خرید سوزن منگنه، کارتن و میخ مبلی

1-25 از 25

در صنایع مختلف از قبیل چوب، خودرو و ... از میخکوب و منگنه کوب استفاده می شود که یک روش اتصال قطعات به یکدیگر می باشد. در صنعت مبلمان سازی نیز منگنه کوب و میخکوب برای رویه و زیر کوبی به کار می روند. برای استفاده از منگنه کوب سوزن منگنه صنعتی نیاز می باشد که در مدل و سایزهای مختلف تولید می شود؛ که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. 

سوزن منگنه صنعتی

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد از سوزن منگنه صنعتی در ساخت سرویس خواب، مبلمان و مواردی از این قبیل استفاده می شود. سوزن منگنه از یک قطعه فلزی با ضخامت و ابعاد مختلف تشکیل شده است که دارای پایه هایی برای فرو رفتن در قطعه کار می باشد و قطعات را به یکدیگر متصل می کند. سوزن منگنه صنعتی در مدل های مختلفی به شرح زیر تولید می شود:

  1. منگنه سری 90
  2. منگنه سری V
  3. منگنه ته گرد

منگنه سری 90

متداول ترین سوزن منگنه، منگنه سری 90 می باشد که دارای دو پایه با زاویه 90 درجه است و در ساخت کمدهای چوبی، مبلمان و سایر تولیدات صنعت چوب به کار می رود. منگنه سری 90 در ارتفاع های مختلف و متناسب با نیاز مصرف کننده تولید می گردند.

منگنه سری V

منگنه سری V یک مدل دیگر از انواع سوزن منگنه می باشد که به صورت حرف V انگلیسی تولید شده است. از منگنه سری V برای اتصال 45 درجه استفاده می شود، و بیشترین کاربرد را در اتصال قاب عکس و آینه دارد.

منگنه ته گرد

یک مدل دیگر از انواع سوزن منگنه به منگنه ته گرد معروف است از منگنه ته گرد برای اتصال قطعات با ضخامت کمتر استفاده می شود. لازم به ذکر است که منگنه ته گرد در سایزهای مختلف تولید می شود.

قیمت سوزن مبلی

به دلیل تنوع موجود در تولید و طراحی اتصالات، قیمت سوزن مبلی نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از از قیمت انواع سوزن مبلی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید، در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول با چوبینر تماس حاصل فرمایید