سوپر کابینت

کابینت باید فضای مناسبی برای محل قرار گیری لوازم مختلف را داشته باشند و این فضا اگر به شکل مناسبی ایجاد شود نه تنها نظم کابینت را تضمین می کند بلکه تاثیر مستقیمی بر افزایش سرعت پیدا کردن وسایل دارد. سوپر کابینت یکی از انواع تجهیزات کابینت می باشد که نقش مهمی در ایجاد دسته بندی مشخص و نظم و ترتیب دقیق دارد. در ادامه این متن قصد داریم درباره انواع سوپر مارکت کابینت اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

انواع سوپر مارکت کابینت

همان طور که ذکر شد سوپر مارکت کابینت که به سوپر کابینت نیز معروف است نقش مهمی در ایجاد دسته بندی مشخص و نظم کابینت ها دارد. لازم به ذکر است که سوپر مارکت کابینت متناسب با کاربردی که دارد در شکل و سایزهای متفاوت تولید می شود. انواع سوپر مارکت کابینت به شرح زیر می باشد: 

  • سوپر کابینت زمینی
  • سوپر کابینت وسط
  • سوپر کابینت کنج

سوپر کابینت زمینی

سوپر کابینت زمینی یک مدل از انواع سوپرمارکت آشپزخانه است که به صورت سبد و به شکل نصب از بغل و نصب از کف کابینت تولید می شود. معمولا از سوپر کابینت زمینی برای محل قرار گیری پیاز، سیب زمینی، مواد شوینده و .... استفاده می شود.

سوپر کابینت ایستاده

سوپر کابینت ایستاده برای قسمت هایی از کابینت مناسب می باشد که ارتفاعی بین 70 تا 230 سانتی متر دارند. لازم به ذکر است که سوپر کابینت ایستاده به دو مدل سوپر وسط و سوپر یخچالی تقسیم می شود.

سوپر کابینت کنج

یکی دیگر از انواع سوپر کابینت مناسب گوشه و کنج هایی از کابینت آشپزخانه است که به سوپر کابینت کنج خوانده می شود و در مواردی به مجیک کرنر نیز معروف است. سوپر کابینت کنج بسیار پرطرفدار است زیرا با کمک این مدل سوپر مارکت می توان از فضاهای بی استفاده کابینت استفاده بهینه نمود.

قیمت انواع سوپرمارکت کابینتی

با توجه به اینکه انواع سوپرمارکت کابینتی در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند، از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند. برای اطلاع از قیمت انواع سوپرمارکت کابینتی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع سوپرمارکت کابینتی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.