چوبی کلاب

سپنتا

1-3 از 3

سپنتا یکی از شرکت های ایرانی با سابقه و قدمت 20 ساله در صنعت تولید دستگاه CNC چوب و وکیوم می باشد که سال های متعددی محصولات با کیفیتی تولید نموده است. سپنتا از لحاظ کیفیت و قدرت با محصولات مشابه خارجی رقابت می کند و بدون هیچ تعصبی در حد محصولات خارجی با قیمت مناسب تر خدمات مورد نیاز کارخانه های صنعت چوب از قبیل مبلمان سازی، لوازم دکوری، لوازم منزل و.... را ارائه می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا مدل های مختلف CNC سپنتا را به شما معرفی کنیم.

مدل های مختلف CNC سپنتا 

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد شرکت سپنتا محصولات و مدل های مختلفی برای مصرف بهینه مشتریان تولید می کند. مدل های مختلف CNC سپنتا از لحاظ سایز و نحوه کار با یکدیگر متفاوت می باشند که این مدل ها به شرح زیر می باشند:

  • دستگاه CNC چوب و فوم
  • CNC سایز 130*250
  • CNC سایز 150*250
  • CNC سایز 4*2
  • CNC سایز 90*60
  • CNC روتاری 90*60

کیفیت سی ان سی سپنتا

سی ان سی سپنتا همان طور که در قسمت های قبل ذکر نمودیم 20 سال سابقه تولید دارد و از معدود شرکت های داخلی می باشد که با تیم قدرتمند، قطعات با کیفیت برندهای اروپایی و چینی به تولید ماشین CNC می پردازد. سی ان سی سپنتا در مرحله اول با تحقیق و تفحص تولید می شود پس از آن با بررسی نظرات مشتریان و سنجش رضایت آن ها به افزایش کیفیت و رفع مشکلات دستگاه ها می پردازد.

قیمت CNC سپنتا

CNC سپنتا همان طور که ذکر شد یک محصول ایرانی می باشد که از لحاظ کیفیت تفاوتی با برندهای خارجی ندارد اما از لحاظ قیمت با قیمت مقرون به صرفه و مناسب عرضه می گردد.برای اطلاع از قیمت CNC سپنتا می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت CNC سپنتا با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

فیلم نحوه کار سی ان سی سپنتا

در فیلم زیر با نحوه کار سی ان سی سپنتا آشنا می شوید.