چوبی کلاب

خرید سیستم روشنایی

1-24 از 49

از تجهیزات لازم هر خانه و قسمت‌های مختلف آن می‌توان به سیستم روشنایی آن اشاره کرد که در انواع مدل مختلف و کاربردهای متفاوت در این بخش از چوبینر قابل مشاهده است. انواع سیستم روشنایی مناسب برای استفاده در کابینت و کمد و یا سقف خانه و دفاتر اداری می‌باشد. امروزه به سبب پیشرفت تکنولوژی و تنوع بسیار تجهیزات و یراق آلات، انتخاب و مقایسه و خرید مشکل شده است. چوبینر برای جلب رضایت و اعتماد مشتری بخشی را به یراق آلات به خصوص انواع سیستم روشنایی اختصاص داده است.

انواع سیستم روشنایی

چراغ LED، هالوژن، مهتابی، اتاژور نوری و... از انواع سیستم روشنایی می‌باشد که در طرح و مدل مختلف با کاربردهای متفاوت در این بخش از چوبینر عرضه می‌گردد. از جمله یراق آلات کاربردی و در عین حال جذابی که در این قسمت از چوبینر به فروش می‌رسد، سیستم روشنایی می‌باشد که در یک دسته دیگر می‌توانید سیستم روشنایی کابینت و کمد را که در مدل‌های مختلف ارائه شده است، مشاهده نمایید.

سیستم روشنایی کابینت و کمد

سیستم روشنایی کابینت و کمد از دیگر قسمت‌های جذاب و کاربردی یراق آلات چوبینر می‌باشد که برای استفاده راحت از فضای داخلی کابینت‌ها و همچنین کمد به کار گرفته می‌شود. سیستم روشنایی کابینت و کمد در مدل‌های مختلفی چون چراغ LED و... در برندهای معروف و متفاوت با قیمت مناسب و کاملا به صرفه ارائه می‌شود.

چراغ ال ای دی داخل کابینت

چراغ ال ای دی داخل کابینت مناسب برای نصب در انواع کابینت، کمد، جاکفشی و... می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا با باز کردن درب کابینت فضای داخل کابینت روشن شود. این مدل چراغ ال ای دی در قسمت داخلی بدنه‌ی کابینت نصب می‌شود که با باز کردن درب کابینت چراغ ال ای دی به صورت اتوماتیک روشن شده و با بسته شدن درب خاموش خواهد شد.

لامپ داخل کابینت

برای روش شدن لامپ ال ای دی داخل کابینت معمولا از باتری استفاده می شود، همچنین الامپ داخل کابینت با کمک چسب یا پیچ بر روی بدنه کابینت و کمد نصب می گردد.

قیمت سیستم روشنایی

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع سیستم روشنایی متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.