تخفیف هفتگی

شبیه سازان برتر


شرکت شبیه سازان برتر در زمینه طراحی، ساخت و تولید کارخانه و دستگاه‌های تولید چوب‌های اصلاح حرارتی (ترمووود) با همراهی شرکت WDE ایتالیا در کشور ایران واقع در اصفهان مشغول می‌باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با فعالیت های شرکت شبیه سازان برتر در اختیارتان قرار می‌دهیم.

معرفی شرکت شبیه سازان برتر

این شرکت از سال ١٣٩٠ فعالیت خود را در زمینه طرح‌های دانش بنیان اغاز کرده و در زمینه‌های مهندسی مواد اپتیک و مکانیک به طرح‌ها و تکنولوژی‌های قابل توجهی دست یافته که بیشتر در صنایع نظامی کشورمان مورد استفاده قرار گرفته و به دلایل امنیتی بیشتر قابل توضیح نمی‌باشد.

پیشرفت شبیه سازان برتر

اکنون به لطف و مرحمت الهی پس از چند سال تلاش پی در پی گروه شبیه سازان برتر به تکنولوژی ساخت دستگاه‌های چوب اصلاح حرارتی دست یافته‌اند و روز به روز در راستای حمایت از مصرف کننده و جلب رضایت آنان به تحقیق و تلاش ممارست می‌ورزند.

قیمت محصولات شرکت شبیه سازان برتر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت شبیه سازان برتر می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.