فروشنده شوید

Mox Sabir

1-5 از 5

شرکت مُکس صابیر (صابیر ماکینا ترکیه) در سال ۱۹۸۱ با هدف تولید و ارائه خدمات ماشین آلات صنایع چوب شامل انواع دستگاه های صنایع چوب, ماشین لبه چسبان, دستگاه لبه چسبان, ماشین پی وی سی PVC و ماشین دورکن در کشور ترکیه تاسیس گردید.

ماشین آلات صنایع چوب مکس صابیر

 کلیه محصولات این شرکت بخصوص انواع دستگاه لبه چسبان آن در صنایع چوب دنیا سیستمی نو آوری شده و تحت لیسانس هاکی صابیر به ثبت رسیده است. تاکنون نوآوری های سیستمی بسیاری توسط هاکی صابیر معرفی و به صورت انحصاری به ثبت رسیده است. مُکس صابیر با ارتقاء به روز ماشین آلات صنایع چوب و پشتیبانی در زمینه آموزش و خدمات پس از فروش مناسب توانسته نه تنها در کشور ترکیه بلکه در ۴۰ کشور دنیا مورد رضایت و تایید مشتریان قرار گیرد.

کیفیت ماشین آلات Mox Sabir

شرکت مُکس صابیر تحت همین عنوان در جهت تعدیل در قیمت ها و هر چه بهتر نمودن خدمات و ضمانت محصولات خود در ایران اقدام به فعالیت مستقیم در ایران (تهران) نموده است. ماشین آلات ارائه شده شامل انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنایع چوب, ماشین لبه چسبان, دستگاه لبه چسبان, ماشین پی وی سی PVC و ماشین دورکن می باشد. شرکت مُکس صابیر جهت ارایه دستگاه لبه چسبان ها و سایر ماشین آلات شرکت صابیر ماکینا ترکیه با قیمت مناسب به مشتریان عزیز در ایران شروع بکار کرده است .ما با بهره گیری از پرسنل مجرب وکارآزموده تحصیل کرده و روشهای نوین، خدمات پس از فروش محصولات به معنای واقعی را به مشتریان عزیز محصولات این شرکت ارایه میدهیم .شعار ما قیمت مناسب،کیفیت بالا،خدمات به معنای واقعی است.مشتری سرمایه ماست.

قیمت محصولات شرکت مکس صابیر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت مکس صابیر می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.