اپلیکیشن چوبینر

نوین چوب | NOVIN CHOOB

1-24 از 40
ناموجود
بیسه | BIESSE

پانل بر افقی BIESSE مدل Wn 610

ساخت ایتالیا دارای نرم افزار حرفه ای OSI و نرم افزار سرویس، نگهداری و رفع عیب با توضیحات تصویري
ناموجود

شرکت نوین چوب پس از ۱۵ سال تلاش مستمر، به پشتوانه بیش از ۲۰۰۰۰ مشتری در سراسر ایران و کشورهای همسایه در جایگاه پیشروان بازار ماشین‌آلات و مواد اولیه صنایع چوب قرار گرفته‌ است. در نوین چوب سعی بر آن است تا با واردات مرغوب ترین ماشین‌آلات و مواد اولیه روز دنیا بصورت انحصاری، گامی بزرگ در جهت ارتقای بیش از پیش این صنعت در کشور عزیزمان براداشته شود.

معرفی شرکت نوین چوب

شرکت نوین چوب هنگامی که با شرکای تجاری خود اعم از OAV تایوان و KDT چین با فروش ماشین آلاتی از قبیل دورکن، لبه چسبان پی وی سی، پانل بر افقی، دستگاه سوراخزن و . . . به اوج رسید، با توجه به نیاز بازار ماشین آلات صنعت چوب و نیاز به دستگاه های High-Tec این صنعت از قبیل لبه چسبان های اتوماتیک، پانل بر های افقی و عمودی صنعتی، خطوط پیشرفته و بروز رنگ، دستگاه های نجاری مانند رنده - کف رند، گندگی، فرز، مولدر - چهار تراش، اره نواری - فلکه، سی ان سی های چوب و سوراخکاری با شرکت هایی ایتالیایی از قبیل Biesse - Coral - Cefla - CASADEI و . . . قوی تر از قبل به فعالیت خود ادامه داد. نهایتا در خصوص خدمات پس از فروش ماشین آلات صنایع چوب که مهمترین علت بقای هر شرکتی در این صنعت میباشد باید گفت که شرکت نوین چوب با ارائه خدمات مطلوب توانسته تا رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کرده و با این مهم فروش خود را در صدر نگه دارد.

ماشین‌آلات کارکرده صفحه‌ای و نجاری

نوین چوب با احداث بزرگترین کلینیک ماشین‌آلات کارکرده صنایع چوب در ایران افتخار دارد، توانسته است آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم آورد. مشتریان ما می‌توانند پس از سال‌ها کار با ماشین‌آلات نوین چوب آنها را با مدل‌های نو جایگزین کنند. همچنین آن دسته از مشتریانی که قصد تجهیز کارگاه تازه تاسیس خود را دارند می‌توانند با بهترین قیمت و کیفیت تضمین‌شده از ماشین‌آلات این بخش بهره‌مند گردند.

قیمت ماشین آلات شرکت نوین چوب

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوعاز مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول میباشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ماشین آلات شرکت نوین چوب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.