چوبی کلاب

Frezite

1-27 از 27

Frezite یک شرکت پرتغالی متخصص در حوزه صنایع چوب است که به سبب کیفیت عالی محصولاتی که دارد مورد استقبال بسیاری از متخصصان چوب قرار گرفته است. شرکت فرزیت در تولید و طراحی انواع تیغ اره برش، انواع توپی و کولت و... تخصص دارد که در ادامه بیشتر با این شرکت پرتغالی آشنا خواهید شد.

معرفی شرکت فرزیت

فرزیت یک شرکت مهندسی متخصص پرتغالی است، که متخصص در برش در حوزه صنایع چوب، پلاستیک، کامپوزیت و فلزات می باشد. فرزیت در سال 1978 تاسیس و دارای تخصص وسیع در طراحی، توسعه و تولید ابزارهای برشی است که در آن مشتری، تمام تمرکز و استراتژی سازمان می باشد. تامین بازار بسیار رقابتی با قدرت و پایدار باعث رشد فرزیت از زمان تاسیس شده است. بنابراین رشد تا به امروز فرزیت با محصولات و فن آوری در بیش از 50 کشور در همه قاره ها نشانگر پیشرو بودن این شرکت است. قابل ذکر است که چوبینر با استفاده از سایت Frezite اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات فرزیت را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

شرکت فرزیت

قیمت محصولات شرکت Frezite

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Frezite با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کیفیت و طراحی محصولات شرکت فرزیت

در طی این سال ها شرکت فرزیت توانسته است با به کارگیری علم و تکنولوژی روز دنیا، محصولاتی با کیفیت مناسب و طراحی منحصر به فرد تولید کند و جایگاه ویژه ای در بازار نسبت به رقبا به دست آورد. لازم به ذکر می باشد، تمامی محصولات شرکت فرزیت توسط مهندسین پرتغالی ابتدا طرح سه بعدی محصول را رسم کرده و پس از آزمایشات اولیه نمونه کار ها، آن را به تولید انبوه می رسانند. در ویدئوی ذیل با کیفیت و طراحی محصولات شرکت فرزیت بیبشتر آشنا می شوید.