Lamello

1-24 از 33

شرکت لاملو

شرکت lamello در سال 1944 توسط آقای Hermann strainer در شهر liestal در کشور سوئیس که برای کار به صورت تخصصی بر روی اتصالات چوب میباشد تاسیس گردید. در ابتدا اتصالات بیسکویتی را اختراع و به صورت گسترده بر روی  این اتصال کار کردند در سال 2004 نسل جدید اتصالات به نامp-system ابداع و وارد بازار جهانی کردند . از آن سال به بعد روز به روز مدل های مختلف با طرحها و کارایی گوناگون عرضه شده است.
این شـرکت به دنبـال پیدا کـردن راه حلی منـاسب برای کمک به خلق و تــولید اتصـالات در محصولات چـوبی بوده تا بتواند  مشتریـان خود را در تمـام نقـاط دنیـا برای سهولت در انجـام کــار یـاری کند؛ کارمندان با تجربه شرکت lamello نگاهی رو به سوی آینده دارند و آنها به خوبی در راستای هر چه بهتر تجارت، خلاقیت، مسئولیت پذیری و باارائه راهکارهایی اساسی شرکت خود را یاری می کنند.
کیفیت و دقت  باعث رشد روز افزون این شرکت در کل دنیاشده و همچنین این شرکت با ارائه تجربه ای که در سالیان متمادی در خدمت مشتریان خود قرار داده توانسته  باعث پیشرفت هر چه بیشتر این شرکت در عرصه اتصالات در محصولات چوبی شود.

تمامی محصولات دارای ویدیوی نحوه کارکرد هستند

.

قیمت محصولات شرکت Lamello

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

وب سایت رسمی شرکت لاملو


"For English information about this brand change the website language to English"