چوبی کلاب

Lamello

1-32 از 32

Lamello نام یک برند تجاری معروف و مطرح در حوزه تولید ابزارآلات و یراق صنایع چوب می‌باشد که به سبب کیفیت ساخت و طراحی بی‌نظیر انواع ماشین آلات توسط مهندسان توانا، مورد استقبال بسیاری از متخصاصان صنعت چوب قرار گرفته است. لاملو یک شرکت تجاری در سوئیس است که سابقه ای درخشان در تولید و ارائه انواع ماشین آلات در صنعت چوب را دارد. در قسمت بعد به معرفی و تاریخچه شرکت لاملو می‌پردازیم.

تاریخچه شرکت لاملو

شرکت لاملو در سال 1944 توسط آقای Hermann strainer در شهر liestal در کشور سوئیس که برای کار به صورت تخصصی بر روی اتصالات چوب می‌باشد تاسیس گردید. در ابتدا اتصالات بیسکویتی را اختراع و به صورت گسترده بر روی این اتصال کار کردند در سال 2004 نسل جدید اتصالات به نامp-system ابداع و وارد بازار جهانی کردند . از آن سال به بعد روز به روز مدل های مختلف با طرحها و کارایی گوناگون عرضه شده است. شرکت لاملو به دنبـال پیدا کـردن راه حلی منـاسب برای کمک به خلق و تــولید اتصـالات در محصولات چـوبی بوده تا بتواند مشتریـان خود را در تمـام نقـاط دنیـا برای سهولت در انجـام کــار یـاری کند؛ کارمندان با تجربه شرکت lamello نگاهی رو به سوی آینده دارند و آنها به خوبی در راستای هر چه بهتر تجارت، خلاقیت، مسئولیت پذیری و باارائه راهکارهایی اساسی شرکت خود را یاری می کنند.

کیفیت محصولات شرکت Lamello

کیفیت و دقت باعث رشد روز افزون شرکت Lamello در کل دنیا شده و همچنین شرکت Lamello با ارائه تجربه ای که در سالیان متمادی در خدمت مشتریان خود قرار داده توانسته باعث پیشرفت هر چه بیشتر این شرکت در عرصه اتصالات در محصولات چوبی شود. شایان ذکر است که چوبینر با استفاده از سایت لاملو اطلاعات دقیق تمامی محصولات را استخراج کرده و در سایت درج می‌نماید. شما عزیزان می‌توانید محصولات Lamello را با قیمت مناسب از سایت چوبینر خریداری نمایید.

قیمت محصولات شرکت لاملو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت لاملو با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. همچنین برای آشنایی بیشتر با محصول معروف لاملو، ویدئو زیر را تماشا کنید.