فروشنده شوید

Tornado

1-24 از 35

Tornado از تولیدکنندگان مته و تیغ سی ان بوده که در کشور چین مستقر می باشد. این شرکت با سایقه چندین ساله خود توانسته است تمام تیغ CNC های بازار را فراهم آورد.

معرفی شرکت تورنادو

تورنادو محصول کشور چین با کیفیت صنعتی می باشد که ارائه دهنده محصولات برشی و فرم ابزار سی ان سی و اورفرز با کیفیت مرغوب و در عین حال تمرکز بر حفظ قیمت رقابتی خود در بازار را داشته و سعی دارد با احترام به حقوق مشتری، یکی از برندهای  معتبر و قابل اعتماد در بازار ایران گردد. لذا مفتخر است با گذشت فقط نیم سال از تاریخ شکل گیری خود کیفیت قابل قبولی را به بازار ارائه نماید.

کیفیت محصولات شرکت Tornado

شرکت Tornado با برخورداری از تیم مهندسی طراحی تیغ CNC با بهترین نرم افزار های طراحی توانسته است با کیفیت ترین مته سی ان سی ها را به بازار ارائه دهد. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت تورنادو با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه بوده و تولیدی بی دردسری را تجربه خواهید کرد.

قیمت محصولات شرکت تورنادو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف مته و تیغ CNC دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت تورنادو می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.