فروشنده شوید

شهر یراق

1-24 از 2,264

شهر یراق نام یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش یراق آلات کابینت و دکورسیون از جمله انواع دستگیره کابینت، اتصالات و فیتینگ، تجهیزات اتاق خواب همچون جاشلواری، جا لباسی، جا کفشی و جا کمربندی و انواع درب ریلی و... می‌باشد. گالری یراق حسینی تمامی محصولات و انواع یراق آلات را با برندهای متفاوت همچون بلوم اتریش، صامت ترکیه، بهینه، مسان ترکیه، مپا و... به فروش می‌رساند که فعالیت خود را در سال 1379 آغاز کرده است.

معرفی شهر یراق

مجموعه یراق حسینی با آغاز فعالیت خود در زمینه فروش انواع یراق آلات، اتصالات چوب و MDF و تجهیزات اتاق و آشپزخانه در سال 1379 دارای جایگاهی ویژه در بین مشتریان می‌باشد. امروزه با تنوع بسیار فراوان انواع یراق آلات، گالری یراق حسینی برای رضایت مشتریان و تسهیل در امر خرید در سال 1394 اقدام به طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به نام شهر یراق کرده است که در این وب سایت اینترنتی انواع یراق آلات و تجهیزات متنوع اتاق خواب و آشپزخانه و... به فروش می‌رساند. چوبینر نیز به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه فروش ابزار و ماشین آلات سعی بر آن دارد تا محصولات شهر یراق را با ارائه اطلاعات دقیق و کامل از مشخصات فنی محصولات همراه با قیمت مناسب در معرض دید شما عزیزان قرار دهد.

شهر یراق، عرضه کننده انواع یراق آلات

امروزه با وجود پیشرفت چشمگیر و تنوع بسیار در انواع یراق آلات انتخاب و خرید این تجهیزات کمی مشکل شده است. فروشگاه آنلاین شهر یراق به عنوان عرضه کننده انواع یراق آلات سعی بر آن داشته تا انواع تجهیزات مورد نیاز را در معرض دید همگان قرار دهد. چوبینر به عنوان اولین مرجع تخصصی فروش ابزار و ماشین آلات در تلاش است تا برای جلب رضایت مشتریان عزیز انواع یراق آلات را نیز با قیمت مناسب به فروش برساند.

قیمت محصولات شهر یراق

به علت متنوع بودن محصولات و تجهیزات شهر یراق و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از محصولات شهر یراق متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر محصول به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.