تسلیت عاشورا

خرید صفحه گردان

1-5 از 5


ناموجود
کافیت | CAFFIT

صفحه گردان فلزی

ساخت ترکیه مناسب برای صفحات گردان میز ناهارخوری و میز تلویزون
ناموجود

همانطور که می دانید با توجه به پیشرفت روز افزون ابزار و یراق آلات متنوعی برای راحتی کار طراحی و ساخته شده است که هر کدام از آن ها دارای کاربردهای متفاوتی می باشند. صفحه  گردان یکی از یراق آلات کاربردی است که در انواع جنس و مدل تولید می شود. انواع صفحه گردان مخصوص انواع مختلف میز همانند میز ناهارخوری، میز کنفرانس، میز تلویزیون و... ساخته شده است که باعث می شود تا استفاده از این مدل وسایل راحت تر و کاربردی تری شود. از انواع صفحات گردان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صفحه گردان فلزی
  • صفحه گردان پلاستیکی

با نصب صفحات گردان بر روی میزها و قرار دادن سینی گردان بر روی این مدل یراق به راحتی می توان یک میز گردان بسازید.

کاربرد صفحه گردان

حتما در زمان مهمانی های خود هنگام صرف شام یا ناهار به این مشکل برخورد کرده اید که ظرف غذا از شما دور باشد و شما به آن دسترسی نداشته باشید و یا در هنگام جلسات اداری که همگی دور یک میز نشسته اید نتوانید به راحتی اسناد و مدارک خود را به یکدیگر نشان دهید و مجبور باشید برای این کار بلند شده و به کنار همکار خود بروید. صفحه گردان یکی از یراق آلات کاربردی و برطرف کردن این گونه مشکلات می باشد. با استفاده از صفحه گردان می توانید میز خود را به گونه ای طراحی کنید که قابلیت چرخش را داشته باشد. 

صفحه گردان فلزی 

صفحه گردان فلزی در انواع برند و مدل های متنوع ساخته شده است که بر روی انواع میز ناهارخوری، میز تلویزیون و... نصب می شود و امکان چرخش میز را به شما می دهد. این مدل صفحه گردان فلزی به سبب جنسی که دارد مقاوم بوده و قابلیت تحمل وزن بالایی را نیز دارد.

صفحه گردان پلاستیکی

 یکی دیگر از انواع صفحه گردان نوع پلاستیکی آن می باشد که برخلاف جنسی که دارد از قابلیت تحمل وزن بالایی برخوردار است. این مدل صفحه گردان پلاستیکی نیز قابلیت چرخش 360 درجه را دارد که برای انواع میز ناهارخوری، میز تلویزیون، میز کنفرانس و... به کار برده می شود. 

قیمت صفحه گردان

به علت متنوع بودن صفحه گردان و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع صفحه گردان متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از صفحه گردان به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.