انواع ضربه گیر

1-3 از 3

یکی از کاربردی ترین ابزار و یراق موجود در بازار، ضربه گیر می باشد که در انواع متنوع و با کاربرد متفاوت طراحی و تولید شده است. انواع ضربه گیر برای بی صدا کردن وسایل مورد استفاده در منازل همچون کابینت، کمد، درب های شیشه ای، مبلمان و... به کار برده می شود. از انواع ضربه گیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضربه گیر کابینت
  • ضربه گیر ژله ای
  • ضربه گیر نمدی

کاربرد ضربه گیر 

ضربه گیر همانطور که از نامش پیداست از شدت ضربه و ایجاد صدای مهیب جلوگیری می کند. انواع ضربه گیر در مدل و جنس متنوع با کاربرد متفاوت طراحی شده است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع درب کمد، کابینت و همچنین درب های شیشه ای را بی صدا و آرام ببندید. با نصب یک ضربه گیر در بین درب کمد و بدنه ی آن می توانید از سلامت ماندن درب و بی صدا بسته شدن آن مطمئن باشید.

ضربه گیر کابینت

ضربه گیر کابینت یک نوع ضربه گیر ورقی مخصوص قرار گیری بین درب کابینت و بدنه ی ان می باشد که از شدت بسته شدن درب جلوگیری می کند. زمانی که درب کابینت دارای لولای معمولی و بدون سیستم آرام بند باشد می توانید با استفاده از ضربه گیری کابینت از آرام و بی صدا بسته شدن درب مطمئن باشید.

ضربه گیر ژله ای 

ضربه گیر ژله ای مناسب برای استفاده در درب های شیشه می باشد که به عنوان نگهدارنده شیشه بین دیواره آهن و یا چوب استفاده می شود. این مدل ضربه گیر ژله ای شامل تعدادی پدهای پلاستیکی است که مانع از لغزش و حرکت شیشه در بین دیواره ها می شود. 

ضربه گیر نمدی

برای پایه مبل و میزهای موجود در خانه و یا ساختمان های اداری، یراقی تحت عنوان ضربه گیری نمدی شکل و سایزهای متنوع طراحی و تولید شده است. با نصب این مدل ضربه گیر نمدی در قسمت پایه مبل و یا میز می توانید به راحتی آن ها بر روی سرامیک حرکت دهید بدون آن که صدایی تولید شود.

قیمت انواع ضربه گیر

به علت متنوع بودن انواع ضربه گیر و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ضربه گیر متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از انواع آن به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.