تسلیت عاشورا

خرید ضربه گیر و برچسب پیچ و پد پایه مبل

1-36 از 67

برای استفاده راحت تر و محافظت از کابنت و کمد و... از اقلام مختلفی همچون ضربه گیر و برچسب پیچ استفاده می کنند. یکی از کاربردی ترین ابزار و یراق موجود در بازار، ضربه گیر می باشد که در انواع متنوع و با کاربرد متفاوت طراحی و تولید شده است. انواع ضربه گیر برای بی صدا کردن وسایل مورد استفاده در منازل همچون کابینت، کمد، درب های شیشه ای، مبلمان و... به کار برده می شود. از انواع ضربه گیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضربه گیر کابینت
  • ضربه گیر ژله ای
  • ضربه گیر نمدی

علاوه بر ضربه گیر، برچسب پیچ نیز در طرح و جنس های مختلف تولید می شود تا متناسب با رنگ محصول به کار رود. انواع برچسب پیچ به شرح زیر می باشد:

  • برچسب پیچ ام دی اف 
  • برچسب پیچ کاغذی
  • برچسب پیچ پی وی سی

کاربرد ضربه گیر 

ضربه گیر همانطور که از نامش پیداست از شدت ضربه و ایجاد صدای مهیب جلوگیری می کند. انواع ضربه گیر در مدل و جنس متنوع با کاربرد متفاوت طراحی شده است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع درب کمد، کابینت و همچنین درب های شیشه ای را بی صدا و آرام ببندید. با نصب یک ضربه گیر در بین درب کمد و بدنه ی آن می توانید از سلامت ماندن درب و بی صدا بسته شدن آن مطمئن باشید.

ضربه گیر کابینت

ضربه گیر کابینت یک نوع ضربه گیر ورقی مخصوص قرار گیری بین درب کابینت و بدنه ی ان می باشد که از شدت بسته شدن درب جلوگیری می کند. زمانی که درب کابینت دارای لولای معمولی و بدون سیستم آرام بند باشد می توانید با استفاده از ضربه گیری کابینت از آرام و بی صدا بسته شدن درب مطمئن باشید.

ضربه گیر ژله ای 

ضربه گیر ژله ای مناسب برای استفاده در درب های شیشه می باشد که به عنوان نگهدارنده شیشه بین دیواره آهن و یا چوب استفاده می شود. این مدل ضربه گیر ژله ای شامل تعدادی پدهای پلاستیکی است که مانع از لغزش و حرکت شیشه در بین دیواره ها می شود. 

کاربرد برچسب پیچ

معمولا لوازمی که با استفاده از ام دی اف ساخته می‌شوند، پیچ اتصال آن‌ها نمایان بوده و ظاهری زیبا نخواهد داشت. همچنین در برخی از موارد مانند میز تحریر جای سوراخ و یا زدگی بر روی ام دی اف آن وجود دارد که در این مواقع می‌توانید با تهیه برچسب مخصوص و هم رنگ ام دی اف، جای زدگی و سوراخ را پوشش دهید. برچسب پیچ همان‌طور که از نامش مشخص است برای قرار گیری بر روی پیچ طراحی شده است که برای محصولات مختلفی از جنس ام دی اف، لترون، هایگلاس و... به کار برده می‌شود.

پولک چسبی 

برچسب پیچ که به پولک چسبی نیز معروف است همان طور که در بخش قبل ذکر شد در مدل های مختلفی همچون ام دی اف، پی وی سی، کاغذی و... تولید می شود. علاوه بر جنس؛ پولک جسبی پیچ در رنگ های مختلفی متناسب با ظاهر ام دی اف از قبیل سفید، قهوه ای، مشکی و... نیز تولید می گردد.

کاربرد پد پایه مبل

پد پایه مبل و صندلی امکان چسبیدن به سطح زیر پایه  را دارد. همان طور که گفته شد نه تنها از آسیب رسیدن به خود پایه، تار و پود فرش و سرامیک جلوگیری می‌کند بلکه باعث جلوگیری از ایجاد سر و صدا هنگام جا به جایی می‌شود که این امر مهمی در ساختمان نشینی است که از صدای گوش خراش جا به جایی پایه مبل بر روی سرامیک جلوگیری می‌کند. پد پایه مبل در انواع شکل، ابعاد و سایز های مختلفی تولید می‌شود که برای هر نوع پایه مبل و صندلی مناسب است.

پد پایه مبل نمدی

برای پایه مبل و میزهای موجود در خانه و یا ساختمان های اداری، یراقی تحت عنوان ضربه گیری نمدی شکل و سایزهای متنوع طراحی و تولید شده است. با نصب این مدل پد پایه مبل نمدی در قسمت پایه مبل و یا میز می توانید به راحتی آن ها بر روی سرامیک حرکت دهید بدون آن که صدایی تولید شود یا خط و خشی روی سرامیک بیفتد.

قیمت انواع ضربه گیر

به علت متنوع بودن انواع ضربه گیر و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ضربه گیر متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از انواع آن به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.