فرد چوب

1-17 از 17

معرفی گروه صنعتی فرد چوب

در سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در زمینه تولید ماشین آلات صنعت چوب با تولید دستگاه های سه کاره و چهارکاره نجاری آغاز نمود. در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت خود، این گروه صنعتی با بهره گیری از تجربه مدیران با سابقه و بهره مندی از استعداد های درخشان جوانان این کشور توانسته است به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان این صنعت شناخته شود. اکنون نام “گروه صنعتی فرد چوب“ در صنعت ماشین آلات چوب طبیعی به نیکی می درخشد و این درخشندگی حاصل نیروی انسانی ماهر و مجرب بوده است.

از ابتدای سال ۱۳۹۰ “گروه صنعتی فرد چوب“ با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از نسل جدید مدیران جوان و متخصص دانشگاه های کشور با هدف نوآوری و ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات صنعت چوب وارد عرصه ی طراحی و تولید ماشین آلات تخصصی صنعت چوب گردید. که این مهم با تولید انواع فرزهای سی ان سی چند محور تخت و دوتاری آغاز گردید و به مرور با طراحی و ساخت ماشین آلات خاص تولید درب های ممبرانی و ساختمانی، صفحات کابینت و خطوط تولید مختلف این صنعت ادامه داشته است.

با توکل به الطاف الهی و نیز اعتماد به کار حجمی و سختکوشی همکاران عزیزمان توانسته ایم مسیر پر فراز و نشیب راه را طی کرده و در این مدت با تلاش و همت مثال زدنی مدیران و کارکنان لایق خود موفق به تجهیز و راه اندازی بیش از ۱۳۰ واحد تولیدی،کارگاهی و صنعتی در نقاط مختلف کشور عزیزمان شویم.