چوبی کلاب

فرد چوب

1-17 از 17

در سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در زمینه تولید ماشین آلات صنعت چوب با تولید دستگاه های سه کاره و چهارکاره نجاری آغاز نمود. در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت خود، این گروه صنعتی با بهره گیری از تجربه مدیران با سابقه و بهره مندی از استعداد های درخشان جوانان این کشور توانسته است به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان این صنعت شناخته شود. اکنون نام “گروه صنعتی فرد چوب“ در صنعت ماشین آلات چوب طبیعی به نیکی می درخشد و این درخشندگی حاصل نیروی انسانی ماهر و مجرب بوده است.

معرفی گروه صنعتی فرد چوب

از ابتدای سال ۱۳۹۰ “گروه صنعتی فرد چوب“ با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و بهره مندی از نسل جدید مدیران جوان و متخصص دانشگاه های کشور با هدف نوآوری و ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات صنعت چوب وارد عرصه ی طراحی و تولید ماشین آلات تخصصی صنعت چوب گردید. که این مهم با تولید انواع فرزهای سی ان سی چند محور تخت و دوتاری آغاز گردید و به مرور با طراحی و ساخت ماشین آلات خاص تولید درب های ممبرانی و ساختمانی، صفحات کابینت و خطوط تولید مختلف این صنعت ادامه داشته است.

پیشرفت شرکت فرد چوب

با توکل به الطاف الهی و نیز اعتماد به کار حجمی و سختکوشی همکاران عزیزمان توانسته ایم مسیر پر فراز و نشیب راه را طی کرده و در این مدت با تلاش و همت مثال زدنی مدیران و کارکنان لایق خود موفق به تجهیز و راه اندازی بیش از ۱۳۰ واحد تولیدی، کارگاهی و صنعتی در نقاط مختلف کشور عزیزمان شویم.

قیمت ماشین آلات شرکت فرد چوب

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت فاروق صنعت سهند با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.