چوبی کلاب

فرصت کیش

1-31 از 31

شرکت فرصت کیش نماینده انحصاری کمپانی Festool آلمان، تامین کننده ابزارآلات فستول و همچنین ارایه دهنده خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

معرفی شرکت فرصت کیش

تیم فنی و مهندسی این شرکت با بهره گیری از مشاوره شرکت فستول آلمان آماده ارایه راه حل های کارآمد و بهینه جهت تجهیز مراکز سرویس و گارانتی خودرو، خط تولید خودرو، کارگاه های نجاری و صفحات Corian، کارگاه های ساخت توربین بادی، کارخانجات کشتی سازی و ... می باشد.

کیفیت محصولات شرکت فرصت کیش

شرکت فرصت کیش با در نظر گرفتن نیاز های اساسی بازار و همچنین مد نظر قرار دادن استاندارد های تایید شده قادر به واردات انواع ابزارآلات با کیفیت درجه یک آلمانی می باشد. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت فرصت کیش با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت محصولات شرکت فرصت کیش

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

ناموجود
Festool

میز برش FESTOOL مدل CSM TS 55 R

طراحی ساده بسیار کارآمد، ترکیبی از 5 دستگاه در یک دستگاه، توانایی بالا در برش بدون نقص
ناموجود
ناموجود
Festool

میز برش فستول مدل TF 2200 SET

قابل حمل و ثابت، قابل اعتماد و مناسب برای استفاده، یکپارچه با پایه های تاشو، پشتیبانی از چندین ماژول، استخراج گرد و غبار بهینه
ناموجود