چوبی کلاب

فیگارو

1-48 از 55

فیگارو نام یک شرکت ایرانی در زمینه تولید انواع یراق آلات کاربردی می باشد. فیگارو به عنوان یک شرکت ایرانی با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. شرکت Figaro همواره برای ایجاد تیمی قوی و تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد.

شایان ذکر است که شرکت فیگارو با وارد کردن محصولات خارجی نیز در تلاش است تا رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.

معرفی شرکت Figaro

شرکت Figaro با تولید یراق آلاتی همچون دستگیره درب، دستگیره کابینت، قلاب، درکوب و دستگیره حیاطی و... فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به استانداردها از قیمت نسبتا خوبی برخوردار می باشد. برند Figaro سعی بر آن داشته تا به کیفیت محصولات خود بیافزاید و در طی این سال‌ها با تلاش فراوان به پیشرفت چشم‌گیری در تولید و عرضه محصولات خود رسیده است. همچنین با وارد کردن محصولات خارجی همچون یراق آلات چینی توانسته تا خواسته ی بسیاری از مصرف کنندگان را برآورده سازد. 

محصولات برند فیگارو

محصولات برند فیگارو به سبب کیفیت عالی و کاربردی که دارد مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته است. همانطور که گفته شد محصولات فیگارو شامل دستیره حیاطی، دستگیره کابینت، قلاب، درکوب و... می باشد که از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است. 

قیمت محصولات Figaro

شرکت Figaro به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Figaro می توانید با  چوبینر تماس بگیرید.