انواع قاب ساعت

1-25 از 25

ساعت یکی از لوازم بسیار کاربردی موجود در هر خانه‌ای می‌باشد که در طرح و مدل‌های مختلفی طراحی می‌شود. برای ساخت ساعت از لوازم و قطعات متنوعی استفاده خواهد شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها قاب ساعت می‌باشد. قاب ساعت در رنگ و طرح‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. 

کاربرد قاب ساعت دیواری

اگر به دور و اطراف خود دقت کرده باشید ساعت دیواری جزء لوازمی است که به چشم می‌خورد. برای آن که بتوانید ساعت دیواری دلخواه خود را بسازید حتما برای ساخت بدنه‌ی آن به یک قاب مقاوم نیاز پیدا خواهید کرد. قاب ساعت دیواری در رنگ و مدل‌های متنوعی ساخته می‌شود. به  طور مثال با استفاده از تکه‌های چوب و این مدل قاب‌ها می‌توانید ساعت دیواری‌های سنتی و زیبایی را بسازید. انواع مختلفی از قاب ساعت وجود دارد که یکی از این مدل‌ها قاب فلزی گرد می‌باشد.

کاربرد قاب ساعت

قاب فلزی گرد ساعت دیواری

قاب فلزی گرد ساعت دیواری همان‌طور که از نامش مشخص است دارای بدنه‌ی فلزی مقاومی بوده که از دو عدد جای سوراخ برای پیچ کردن صفحه‌ی ساعت داخل آن، برخوردار است. قاب فلزی گرد ساعت در قطر و رنگ‌های متفاوتی طراحی و تولید شده است که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود خریداری نمایید. 

قیمت قاب ساعت

برای اطلاع از قیمت قاب ساعت می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت قاب ساعت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.