فروش اقساطی

خرید قاب ساعت

1-36 از 37

ساعت یکی از لوازم بسیار کاربردی موجود در هر خانه‌ای می‌باشد که در طرح و مدل‌های مختلفی طراحی می‌شود. برای ساخت ساعت از لوازم و قطعات متنوعی استفاده خواهد شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها قاب ساعت می‌باشد. قاب ساعت در رنگ و طرح‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. 

کاربرد قاب ساعت دیواری

اگر به دور و اطراف خود دقت کرده باشید ساعت دیواری جزء لوازمی است که به چشم می‌خورد. برای آن که بتوانید ساعت دیواری دلخواه خود را بسازید حتما برای ساخت بدنه‌ی آن به یک قاب مقاوم نیاز پیدا خواهید کرد. قاب ساعت دیواری در رنگ و مدل‌های متنوعی ساخته می‌شود. به  طور مثال با استفاده از تکه‌های چوب و این مدل قاب‌ها می‌توانید ساعت دیواری‌های سنتی و زیبایی را بسازید. انواع مختلفی از قاب ساعت وجود دارد که یکی از این مدل‌ها قاب فلزی گرد می‌باشد.

کاربرد قاب ساعت

حلقه فلزی گرد ساعت دیواری

حلقه فلزی گرد ساعت دیواری همان‌طور که از نامش مشخص است دارای بدنه‌ی فلزی مقاومی بوده که از دو عدد جای سوراخ برای پیچ کردن صفحه‌ی ساعت داخل آن، برخوردار است. قاب فلزی گرد ساعت در قطر و رنگ‌های متفاوتی طراحی و تولید شده است که شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود خریداری نمایید. 

قاب چوبی ساعت

یکی از انواع متریال‌های قاب دور ساعت، قاب چوبی می‌باشد که قرار دادن آن در دکوراسیون می‌تواند زیبایی بسیاری داشته باشد زیرا حس طبیعت به محیط می‌دهد. از قاب چوبی می‌توان برای ساخت وسایل دکوری مثل ساعت و تابلوهای تزیینی استفاده کرد. این نوع قاب از جنس ام دی اف است که به دلیل زیبایی و کیفیت بیشتر، رنگ کاری می‌شود. افراد می‌توانند قاب ساعت از جنس MDF را در سایزها و مدل‌های گوناگون در اختیار داشته باشند.

حلقه دور ساعت دیواری روستیک

امروزه افراد تمایل زیادی به ساخت وسایل دکوری از نوع چوب دارند. از طرفی به دلیل اینکه بیشتر آنها به دکوراسیون مدرن برای خانه و محل کار خود علاقه دارند، از وسایل روستیک بیشتری می‌توانند در دکوراسیون خود استفاده کنند. یکی از مهمترین المان‌ها در سبک روستیک، ساعت دیواری است. با ساخت ساعت دیواری روستیک می‌توانید هماهنگی بیشتری با سایر وسایل برقرار کنید. برای ساخت چنین ساعت دیواری کافیست یک حلقه ساعت چوبی، عقربه ساعت، موتور ساعت، اسلایس چوبی را تهیه کنید. با اتصال اسلایس چوبی یا هر قطعه دیگری داخل قاب ساعت می‌توانید آن را به راحتی بسازید. همچنین دقت داشته باشید که برای اتصال موتور و عقربه ساعت باید سوراخی را روی سطح اسلایس ایجاد کنید. از آنجایی که روی بدنه حلقه دور ساعت چوبی، سوراخی برای آویزان کردن وجود ندارد، لازم است خودتان با مته قسمت مورد نظر را سوراخ کنید.

لیست قیمت انواع قاب ساعت

برای اطلاع از لیست قیمت انواع قاب ساعت لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.