تخفیف هفتگی

خرید قفل

قفل یکی از ملزومات مهم و ضروری است که از گذشته تا به امروز برای بسته نگه داشتن و امنیت درب‌های مختلفی همچون درب کمد، درب قفسه، درب اتاق‌ها و... استفاده می‌شد. همان‌طور که می‌دانید از ابتدا قفل به صورت ساده و با استفاده از چوب ساخته می‌شد که کم کم با پیشرفت تکنولوژی قفل‌های جدید و پیچیده‌تری وارد بازار شد. امروزه انواع مختلفی از قفل طراحی و ساخته شده است که هر کدام دارای امکانات و کاربرد متفاوتی می‌باشند. در ادامه بیشتر با انواع قفل و کاربرد آن‌ها آشنا خواهید شد.

کاربرد انواع قفل 

همان‌طور که در قسمت قبل گفته شد قفل انواع متفاوتی دارد که هر کدام از آن‌ها برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند اما با این حال اصلی‌ترین هدف استفاده از قفل حفظ امنیت می‌باشد. معمولا قفل برای ام دی اف و شیشه طراحی و ساخته می‌شود که هر کدام آن‌ها نیز دارای مدل و امکانات متفاوتی نیز می‌باشند. به طور کلی قفل را می‌توان به دو دسته زیر تقسیم‌بندی کرد:

  • قفل ام دی اف و چوب
  • قفل شیشه

قفل ام دی اف و چوب 

قفل ام دی اف و چوب همان‌طور که از نامش مشخص است برای درب‌های چوبی و MDF استفاده می‌شود که در مدل‌های متفاوت دو پله و یک پله نیز وجود دارد. قفل ام دی اف و چوب معمولا برای کمدهای متنوعی استفاده می‌شود.

قفل شیشه

قفل شیشه یکی دیگر از مدل‌های قفل می‌باشد که برای درب‌های شیشه ای همچون درب بوفه‌، درب ویترین، درب‌های شیشه ای ورودی پاساژها و... به کار برده می‌شود. این مدل قفل نیز در مدل‌های متفاوت با امکانات مختلفی تولید می‌شود که با توجه به نیاز خود می‌توانید خریداری نمایید.

قیمت انواع قفل

برای اطلاع از قیمت انواع قفل می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت  انواع قفل با چوبینر تماس حاصل فرمایید.