تخفیف عید فطر

خرید قفل ام دی اف

از دلایل مهم استفاده از قفل به دست آوردن حس امنیت می‌باشد به صورتی که عدم وجود آن در زندگی باعث سلب آرامش خواهد شد. از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه می‌توان به کمدهای آن اشاره کرد که معمولا وسایل‌های متنوعی درون آن قرار داده می‌شود. برای آن که بتوانید از امنیت محتوای داخل کمد مطمئن شوید باید از قفل برای درب آن استفاده کنید. قفل ام دی اف یک نوع قفل کاربردی برای درب‌های چوبی و ام دی اف می‌باشد که در انواع متفاوتی طراحی و تولید می‌شود.

انواع قفل ام دی اف

قفل ام دی اف در مدل‌های متفاوتی برای انواع درب ام دی اف با ضخامت‌های مختلف طراحی و ساخته می‌شود. از مدل‌های قفل ام دی اف می‌توان به قفل دو پله و یک پله اشاره کرد که هر کدام از آن‌ها نیز دارای زبانه متحرک و زبانه ثابت می‌باشند. به قفل‌ کمدی با زبانه متحرک قفل رونیز و به قفل کمدی با زبانه ثابت الزت گفته می‌شود. در ادامه بیشتر با کاربرد و خصوصیات هر کدام از آن‌ها آشنا خواهید شد.

قفل کمدی دو پله

قفل کمدی دو پله یکی از مدل‌های پرکاربرد قفل ام دی اف می‌باشد که برای درب‌های کمد دیواری و یا حتی کمد‌های چوبی و ام دی اف به کار برده می‌شود. این نوع قفل کمدی نیز در دو مدل الزت و رونیز طراحی و تولید می‌شود که تفاوت هر کدام از آن‌ها به متحرک و یا ثابت بودن زبانه‌ی آن بستگی دارد. 

قفل کمدی یک پله

قفل کمدی یک پله متفاوت از دو پله بوده به این صورت که زبانه‌ی آن با یک حرکت کلید باز و بسته می‌شود. این نوع قفل کمدی نیز مانند قفل دو پله دارای دو مدل الزت و رونیز می‌باشد. معمولا به همراه این مدل قفل‌های کمدی دو عدد کلید نیز وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید از امنیت محتواهای داخل کمد مطمئن باشید.

قیمت قفل کمد ام دی اف

برای اطلاع از قیمت قفل کمد ام دی اف می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت قفل کمد ام دی اف با چوبینر تماس حاصل فرمایید.