چهار شنبه, ۱۷ مرداد,۱۳۹۷

قیمت دستگاه دورکن خط زن

این دسته از ماشین آلات صنایع چوب بسته در هر نوع کارگاه صنایع چوب یکی از ضروریات است و همواره انتخاب یک دورکن استاندارد با قیمت مناسب یک چالش به حساب می آید. در این صفحه چوبینر سعی بر آن دارد تا با یک مشاوره مناسب و کاملاً بی طرفانه و صادقانه حدود قیمت و معیارهای استخراج انواع دورکن را تقدیم تمامی صنعت گران این صنف نماید.

همواره فاکتورهای دخیل در ارزیابی کیفی و کمی ارزش یک دورکن یونیت برش و میز و ریل آن است. یک دوکن استاندارد باید دارای یک یونیت برش مجهز به موتور قدرتمند و متناسب با نوع کاربری باشد. در این قسمت یک شفت وجود دارد که نیروی موتور را به تیغه از طریق یک تسمه وارد می کند. این شفت باید به بورینگهای دقیق و بی صدایی مجهز شده باشد و همچنین باید در دورهای بالا و ساعات طولانی کارکرد در مقابل افزایش دما مقاوم و کاملاً بدون لرزش باشد. قسمت بعدی خط زن آن است. بعضی دورکن از این آپشن بی بهره اند که می تواند بزرگترین نقطه ضعف آنها به حساب آید. مورد بعدی و بسیار مهم آن میز و ریل و امکانات جانبی آن است. این میز باید تنها در یک راستا حرکت کند و کوچکترین لرزش و حتی کوچکترین انحرافی در آن نباید احساس شود. کمترین انحراف در میز آن باعث می شود برش بخوبی انجام نشود. قابلیت زاویه خوری وحد برش و میزان بالا آمدن تیغه در این حالت همواره باید مد نظر باشد. 

این ماشین دارای یک چاقو بعد از تیغه است که باعث می شود بعد از برش پانل چوب با تیغه برخورد نکند. اگر این قسمت دارای مشکل بود و یا از کیفیت بالای برخودار نبود نقطه ضعف اساسی خواهد بود. مورد بعدی ریل های میز است. درصورتی که ریلها از نوع ساچمه ای بود بعد از کارکرد چند وقته ماشین این ساچمه ها خورده شده و از بین میروند و مشکل تعویض ریل و ساچمه ها بسیار ناگوار خواهد بود. چرا که قطعات آن نایاب است. در بدترین حالت یک دورکن باید از ریل واگنی بهره ببرد مانند محصولات پایون. چرا که درصورت خرابی قطعات یدکی به وفور یافت می شود. در بهترین حالت بعضی برند ها از تکنولوژیهای بالایی در ریلها بهره برده اند که مادام العمر گارانتی هستند که از حیث عالی هستند. برندهایی همچون آلتندورف با نمایندگی آوین چوب.

دیگر آپشنها در اولویت بعدی قرار میگیرند. مورد بعدی قیمت دورکن است. قیمت یک ماشین دورکن زمانی متعارف و اقتصای و قابل تحمل خواهد بود که به میزان بهایی که پرداخت می شود کارایی نیز داشته باشد. یک مزیت که دسته اروپایی این محصولات را از آسیایی ها متمایز میکند علاوه بر کیفیت فوق العاده و عملکرد عالی آنها نوع سرمایه گذاری بر روی این محصولات است. عمر بالایی که این ماشین آلات دارند نکته بسیار ظریفی است. از سویی دیگر بعضی ماشین آلات استاندارد آسیایی و وطنی نیز از این قائده مستثنا نیستند. 

قیمت دورکن

قیمت دورکن ها از 10.000.000 تومان شروع می شوند تا حدوداً 140.000.000 تومان که در آن بالاترین تکنولوژیها به کاربرده شده برای حفظ سلامتی و جلوگیری از آسیب رساندن به انگشتان دست اپراتور. برای کسب اطلاع قیمت از تک تک مدل ها با کاربری های متفاوت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

قیمت دورکن دست دوم:

در بازار فعلی کشور خرید و فروش ماشین آلات دست دوم و استوک از جایگاه ویژه ای همواره برخوردارند که در این دسته از معاملات ماشین آلات استوک حرف اول را میزنند. در قسمت ماشین آلات دست دوم صنایع چوب در چوبینر می توانید ماشین آلات بسیار خوب و با قیمت هایی کاملاً ایده آل پیدا کنید که گاهاً تا چندین مرتبه به صرفه تر از خرید نو آنها است. البته مشروط بر سلامت بودن آنان. در این صفحه چندین نمونه دورکن استوک به همراه قیمت در آن قرار داده شده که می توانید با تماس با کارشناسان ما از سلامت آنان اطمینان خاطر پیدا کنند.

افزودن نظر جدید