بنر رمضان

ماشین آلات لبه چسبان اتوماتیک

1-24 از 93

یکی از نکات ظریف و دخیل در زیبایی صنعت کابینت آشپزخانه و مبلمان صفحه ای، مسئله پوشش لبه برش خورده صفحات MDF است که برای مرتفع کردن این موضوع انواع لبه چسبان های دستی و اتوماتیک در صنایع به وجود آمده اند. در این متن به بررسی ماشین آلات لبه چسبان اتوماتیک می پردازیم.

معرفی دستگاه لبه چسبان خطی اتوماتیک ام دی اف (MDF)

اولین و ابتدایی ترین کارکردی که از یک دستگاه لبه چسبان می توان انتظار داشت دقت، سطح هموار، پرداخت مناسب و همچنین استحکام قابل قبول نوار می باشد. معمولا لبه چسبان ها را در چند ایستگاه عملیاتی مختلف می سازند و در بازار با تعداد ایستگاه های آنها شناخته می‌شوند. هنگام خرید این نوع ماشین آلات باید مواردی مانند خدمات پس از فروش، سرویس های تعمیر و نگهداری مناسب، دسترسی پذیری مناسب قطعات یدکی و سایر مسائلی از این قبیل حتما در نظر گرفته شوند.

انواع لبه چسبان های اتوماتیک

لبه چسبان های اتوماتیک اساساً بر حسب نیاز و نوع کاربری دارای انواع مختلفی هستند که تکنولوژی، روش پوشاندن لبه، حجم کار و ابعاد دستگاه در آنان متفاوت است. از انواع لبه چسبان های اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. لبه چسبان های لیزری(Laser Edgebanders)
  2. لبه چسبان های هوا داغ(Hot Air Edgebanders)
  3. لبه چسبان های چسب داغ(EVA/PUR Hot Melt Edgebanders)
  4. لبه چسبان های Contour/BAZ/Vector

قیمت لبه چسبان های اتوماتیک

کلاس قیمت این دستگاهها در سطح جهان از نوع ماشین آلات با قیمت متوسط به حساب می‌آیند و با توجه به نوع امکانات و کارایی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت هر کدام از لبه چسبان های اتوماتیک می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت هر کدام از لبه چسبان های اتوماتیک با چوبینر تماس حاصل نمایید.

.