خرید قسطی

خرید لوازم الکتریکی و برق صنعتی

1-36 از 57

جریان برق و الکتریسیته یکی از انرژی های مهم در زندگی روزمره ما می‌باشد. تمام لحظات زندگی ما چه در منزل و چه در محل کار به جریان برق و انرژی الکتریسیته وابسته است. معمولا برای استفاده از جریان برق باید از لوزام الکتریکی و روشنایی مخصوص استفاده شود. برای مثال لوازمی چون پریز، کلید برق، دو شاخه، مادگی دوشاخه و انواع کابل نمونه هایی از لوازم الکتریکی هستند که در برق صنعتی و خانگی به کار می‌روند. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با لوازم الکتریکی و برق صنعتی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

لوازم روشنایی و الکتریکی

همان طور که در بخش قبل گفته شد جریان برق یکی از مهم ترین انرژی های روزمره همه ما به حساب می‌آید. برای استفاده از روشنایی و راه انداختن لوازم کار و منزل باید از جریان برق استفاده کنیم. در کارخانه های تولید لوازم چوبی، فلزی، خودرو و سایر صنعت ها برق نقش اصلی را ایفا می‌کند و در این بین باید از لوازمی همچون پریز و کلید، دوشاخه و سه راهی و کابل و سیم برق مخصوص برق صنعتی استفاده کنیم. مدل های مختلف لوازم الکتریکی برای کاربردهای متفاوت تولید می‌شوند که کار استفاده از ماشین آلات و ابزارآلات را برای ما راحت تر کنند در ادامه به معرفی مختصر لوازم الکتریکی و برق صنعتی خواهیم پرداخت.

پریز برق روکار

یکی از لوازم الکتریکی که در باغ، گاراژ، کارخانه و کارگاه ها و حتی پارکینگ ها استفاده می‌شود پریز روکار است. پریز روکار برق به صورت درب دار و ساده یا ارت دار تولید می‌شود و معمولا از جنس پلاسیتیک مقاوم است و در برابر رطوبت و باران و گرد و غبار مقاوم می‌باشد.

کلید برق روکار

یکی دیگر از لوازم برق صنعتی کلید برق روکار است که در انواع مختلف دو پل و تک پل تولید می‌شود. کلید برق روکار نیز در محیط های کارگاهی، کارخانه ها، تولیدی ها، گاراژها، پارکینگ و باغ ها قابل استفاده است و معمولا از جنس پلاستیک فشرده مقاوم تولید می‌شود.

دو شاخه صنعتی

یکی از اصلی ترین لوازم الکتریکی برای استفاده از جریان برق، دوشاخه است. دو شاخه برق صنعتی برای استفاده از سه راهی ها یا سیم سیار و اتصال چند کابل به یکدیگر قابل استفاده است.دوشاخه صنعتی در کارگاه ها و کارخانه های مختلف تولید محصولات از جملات صنایع چوب، فلز، تعمیرگاه ها، تولیدی ها، حیاط ساختمان، پارکینگ، حیاط باغ، گاراژ و... استفاده می‌شود.

مادگی دوشاخه صنعتی

در مواردی برای اتصال چند کابل به یکدیگر از دو شاخه و مادگی دوشاخه صنعتی استفاده می‌شود. مادگی یک رابط است و در شرایطی که بخواهیم کابل های طولانی داشته باشیم روش مطمئنی است.دوشاخه صنعتی در کارگاه ها و کارخانه های مختلف تولید محصولات از جملات صنایع چوب، فلز، تعمیرگاه ها، تولیدی ها، حیاط ساختمان، پارکینگ، حیاط باغ، گاراژ و... استفاده می‌شود و مورد مناسبی برای اتصال به کابل سیار و استفاده به عنوان پریز سیار می‌باشد.

سه راهی صنعتی

معمولا در محیط های اداری از کامپیوتر و دستگاه های مختلفی استفاده می شود و علاوه بر آن در تولیدی و کارخانه ها چند دستگاه به طور همزمان و در یک مکان به کار می‌روند و برای اره اندازی آن ها بهتر است از سه راهی برق صنعتی یاستفاده شود.

کابل برق

 سیم و کابل برق یکی از اصلی ترین اجزای استفاده از جریان برق می‌باشد که در منازل و کارگاه و کارخانه ها استفاده می‌شود. کابل برق در نمره های مختلف و به صورت تک رشته و دو رشته و... تولید می‌شود و با توجه به مکان مورد استفاده و نیاز باید انتخاب شود. برای مثال در دکور مغازه، منازل، کافی شاپ، رستوران و... می توان از این مدل کابل برق برای نورپردازی استفاده نمود یا برای نصب لوستر و لامپ و... بسیار کاربردی هستند.

قیمت لوازم الکتریکی و برق صنعتی

با توجه به این که لوازم الکتریکی و برق صنعتی از تنوع بسیار بالایی برخوردارند لذا برای اطلاع از قیمت نهر محصول به تگ قیمت مراجعه کنید یا با چوبینر تماس بگیرید.