حراجی نوروز 1403

خرید لوازم جانبی ابزارآلات بادی، شارژی و برقی

1-36 از 57

در صنایع و کارگاه ها از ابزارآلات متعددی برای انجام امور مختلفی استفاده می‌شود. در مواردی بعضی از ابزارها برقی، بعضی شارژی و بعضی بادی هستند. همان طور که مشخص است هر نوع ابزار به یک انرژی و نیرو برای راه اندازی نیاز دارد. بدون شک برای استفاده از ابزار آلات به لوازم جانبی و قطعات یدکی مخصوص احتیاج داریم، در ادامه این مطلب قصد داریم به معرقی لوازم جانبی و قطعات یدکی ابزار آلات بادی، شارژی و برقی بپردازیم.

قطعات یدکی ابزار آلات دستی

در بخش بالا به این مورد اشاره کردیم که برای استفاده از ابزار آلات بادی، برقی و شارژی به قطعات و لوازم جانبی متعددی نیاز داریم. با توجه به نوع ابزار از قطعات یدکی و لوازم جانبی مختلفی استفاده می‌شود به طور مثال در ابزار آلات بادی از قطعات یدکی مختلفی به شرح زیر استفاده می‌کنند:

  • کوپلینگ
  • دنباله کوپلینگ
  • شیلنگ فنری

کوپلینگ

ابزار آلات بادی یا پنوماتیک در صنایع و مشاغل مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای راه اندازی ابزار آلات بادی باید از کمپرسور باد استفاده نمود که به کمک شیلنگ فنری اتصالی بین دستگاه و کمپرسور ایجاد می‌شود. در این بین برای این اتصال باید قطعاتی به نام کوپلینگ را به کار برد. کوپلینگ در مدل های مختلف با ابعاد متفاوت تولید می‌شود که متناسب با نیاز و نوع دستگاه قابل استفاده هستند.

دنباله کوپلینگ

همان طور که در بخش قبل ذکر شد برای استفاده از ابزار آلات بادی به کمپرسور هوا، شیلنگ فنری انتقال باد و... نیاز می‌باشد که در این بین کوپلینک و دنباله کوپلینگ جزء ابزارهای مهم جهت ایجاد اتصال محکم و مقاوم می‌باشند. دنباله کوپلینگ در مدل های مختلفی همچون رزوه داخل، شیلنگ خور و... تولید می‌شود که قدرت بالایی در محکم نمودن اتصال کمپرسور به دستگاه پنوماتیک را دارد.

شیلنگ فنری

برای انتقال باد جهت راه اندازی و کار با دستگاه های پنوماتیک از شیلنگ انتقال باد استفاده می‌شود. شیلنگ انتقال باد بسیار منعطف است و به صورت فنری ساخته شده است و علاوه بر ااستفاده راحت جمع آوری ان نیز بسیار سریع و ساده صورت می‌گیرد.لازم به ذکر است که شیلنگ انتقال باد در صنایع و مشاغل مختلفی همچون نقاشی ساختمان، تعمیر خودرو، کارواش، نجاری و... قابل استفاده است.

قیمت لوازم جانبی ابزار آلات دستی

با توجه به این که ابزار آلات دستی در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می‌شوند به لوازم جانبی متفاوتی نیز نیاز دارند و به دلیل این تنوع قیمت لوازم جانبی انواع مختلف ابزار آلات دستی نیز متفاوت می‌باشد لذا در صورت تمایل به خرید محصولات به تگ قیمت محصول مراجعه و در صورت نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.