تسلیت عاشورا

خرید صنایع دستی چوبی و دکوراتیو

1-36 از 665

صنعت چوب یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان است که روز به روز استفاده از لوازم مربوط به این صنعت در سطح جهان بیشتر به کار می‌روند. چوب با توجه به این که یک متریال طبیعی است حس طراوت و شادمانی را به محیط خود منتقل می‌کند به این دلیل استفاده از محصولات و لوازم چوبی حس نشاط و سرزندگی به ما می‌بخشند. لوازم چوبی و دکوری در دکوراسیون داخلی منازل، رستوران ها، کافه ها، فروشگاه ها و... جایگاه ویژه ای دارند و امروزه در اکثر سبک های چیدمان دکوراسیون چوب نقش مهمی دارند. در ادامه قصد داریم به بررسی ظروف چوبی، لوازم چوبی و دکوری بپردازیم.

صنایع دستی و لوازم چوبی

همان طور که در بخش قبل گفته شد استفاده از چوب در دکوراسیون محیط های مختلف این روزها بسیار باب شده است. همچنین روز به روز به تعداد طرفداران صنایع دستی و لوازم هنری که با چوب تولید می‌شوند، افزوده می‌شود. به حدی این علاقه زیاد است که افراد در زمان خرید لوازم روزمره زندگی همچون ظروف، ساعت، لوازم دکوری، مجسمه، لوازم استراحت و... ترجیح می‌دهند به سراغ لوازم چوبی بروند. صنایع دستی و لوازم چوبی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هیتند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

جعبه چوبی و جعبه دستمال کاغذی

جعبه ها در زندگی ما کاربرد زیادی دارند مثلا جعبه های چوبی که به عنوان ظرف جای میوه استفاده می‌شوند، جعبه دستمال کاغذی، جعبه تی بگ و... نمونه هایی از جعبه های اطراف ما هستند. برای این گروه از لوازم چوبی حتی می‌توان به صندوق های چوبی و جعبه های جای جواهرات نیز اشاره نمود که در رنگ های مختلف تولید می‌شوند.

گلدان چوبی دکوری

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. گلدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و گلدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این مهم بوده اند. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با مدل های مختلف گلدان چوبی دکوری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

شمعدان چوبی دکوری

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. شمعدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و شمعدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این موضوع بوده اند.  در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع شمعدان چوبی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

ظروف چوبی

یکی دیگر از محصولات چوبی که امروزه بسیار استفاده می‌شوند ظروف چوبی هستند. ظروف چوبی از قبیل انواع سینی، کوکسا، قاشق، کفگیر و ملاقه، ظروف پذیرایی و... نمونه هایی از ظروف چوبی پرطرفدار هستند. برای رنگ آمیزی ظروف چوبی معمولا از رنگ های خوراکی استفاده می‌شود که در صورت استفاده روزمره برای سلامتی مضر نباشند.

لوازم دکوری چوبی

یک مورد دیگر از تولیدات چوبی، لوازم چوبی مختلفی هستند که در دکوراسیون و برای زیباتر شدن لوازم دکوری به کار می‌روند. مثلا مجسمه و احجام چوبی، تابلوی معرق کاری، تابلو و نقش های منبت کاری، قاب عکس چوبی و... جزو لوازم دکوری چوبی محسوب می‌شوند.

چوب کالباسی

امروزه افراد زیادی به دنبال خاص کردن دکوراسیون خانه یا محل کار خود هستند. با توجه به اینکه سبک‌های مختلفی برای دکوراسیون وجود دارد، می‌توان از وسایل خاصی استفاده کرد تا زیبایی و جلوه محیط حفظ شود. متریالی مثل چوب در وسایل و سازه‌های دکوری می‌تواند زیبایی محیط را چند برابر کند. در نظر داشتن چوب‌های کالباسی یا اسلایس چوبی در وسایلی مانند میز، تابلو، ساعت، کارهای رزینی، تزیین دیوار و غیره تاثیر زیادی داشته باشد. تنوع این نوع چوب در بازار از لحاظ اندازه و مدل بسیار زیاد است که افراد نسبت به سلیقه خود می‌توانند از آنها در ساخت وسایل چوبی متنوع و سبکی روستیک به دکوراسیون خود بدهند.

قیمت انواع لوازم چوبی

برای اطلاع از قیمت انواع لوازم چوبی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.