قسطی بخر

خرید لولا تخت

1-24 از 29

یکی دیگر از انواع لولای درب می‌توان به لولا تخت اشاره کرد که زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که لنگه درب از نوع ساده باشد. انواع لولا تخت برای مصارف گوناگون همچون اتصال جعبه‌های آنتیک، تخته نرد، درب‌های آکاردئونی و تاشو و... موجود می‌باشد که ساخت کشورهای مختلف است. لولای تخت معمولا در سایز 1 و 2 اینچ به بالا وجود دارد که از لولا تخت 3.5 و 4 اینچ برای درب‌های چوبی استفاده خواهد شد. لولا تخت جز کارآمدترین لولا درب چوبی به حساب می‌آید که در انواع متنوع با قیمت مناسب ارائه شده است.

لولای درب چوبی

از جمله مهم‌ترین انواع یراق آلات صنایع چوب و ام دی اف، لولای درب چوبی می‌باشد که در دو نوع لولای قابلمه و لولای تخت وجود دارد. انواع درب‌های چوبی نیاز به باز و بسته شدن دارند که برای این کار نیاز و بستن لولا به درب می‌باشد. همانطور که گفته شده لولا تخت مناسب برای استفاده در انواع درب چوبی که لنگه آن ساده بوده، می‌باشد. در این بخش از چوبینر شما می‌توانید انواع لولا تخت با سایز متفاوت و کاربردهای مهم و مختلف را مشاهده کنید که با قیمت مناسب قابل خرید و سفارش می‌باشد.

قیمت لولا تخت

به علت متنوع بودن انواع لولا و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا تخت متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر لولا به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.