حراجی نوروز 1403

خرید لولا صنعتی

1-10 از 10

در کارگاه‌های صنعتی از تجهیزات مختلفی استفاده می‌کنند تا وسایل و ابزارها در جای مشخص قرار بگیرند. یکی از مهمترین این تجهیزات، کابینت‌های صنعتی است که با قرار دادن وسایل مشخص در آنها از ضربه و آسیب جلوگیری می‌شود. از این رو لازم است یراق آلات و تجهیزات با کیفیت و با دوامی برای چنین سازه‌هایی در نظر گرفته شود. لولا یکی از انواع یراق آلات مورد نیاز برای کابینت‌های صنعتی می‌باشد که در سایزها و مدل‌های مختلف تولید شده است.

معرفی لولا پلاستیکی صنعتی

برای ساخت کابینت‌های صنعتی همچون سوئیچ کابینت، علاوه بر کاربرد باید به دوام و کیفیت یراق‌های استفاده شده برای آن نیز توجه داشت. انواع لولا پلاستیکی صنعتی در سایزها و مدل‌های گوناگون تولید شده است. از طرفی جنس این لولاها باید طوری باشد که در برابر ضربه و آسیب مقاوم می‌باشد.

انواع لولا صنعتی

کابینت‌های صنعتی محلی برای قرار دادن انواع وسایل مثل سوئیچ است که باید از یراق آلات مناسب و با دوامی برای آنها استفاده شود. یکی از مهمترین این یراق آلات، لولا صنعتی می‌باشد که انواع مختلفی از آنها مانند سوراخ باز یا سوراخ بسته را می‌توانید در بازار پیدا کنید. لولا صنعتی سوراخ باز از انواع لولاهای صنعتی است. این نوع لولا خود در چند مدل دو سوراخ باز یا چهار سوراخ باز تولید شده که نسبت به نیاز و سلیقه می‌تونید آنها را انتخاب کنید. نوع دیگری از لولاهای صنعتی، لولا چهار سوراخ بسته می‌باشد که به عنوان لولا مخفی هم معرفی می‌شود زیرا سوراخ‌های آن به چشم مشاهده نمی‌شود و قسمت پشت لولا قرار دارد. 

لولا تخت کتابی

لولا تخت کتابی در ابعاد مختلف و به صورت بسته یا چهار سوراخ یا دو سوراخ تولید می‌شود و در زمان باز و بسته شدن در زوایای مختلف 90، 180 درجه و... باز می‌شوند همچنین این مدل لولای تخت به صورت فلزی یا پلاستیکی تولید می‌شود.

قیمت انواع لولا کابینت صنعتی 

برای اطلاع از قیمت انواع لولا کابینت صنعتی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.