چوبی کلاب

لولا قابلمه

1-12 از 12

لولا قابلمه یکی از انواع لولای درب می‌باشد که یکی از لنگه‌های درب روی آن باز و بسته شده و همه‌ی وزن لنگه درب روی لولا قرار خواهد گرفت. درب از لحاظ طول عمر و همچنین امنیت به لولای نصب شده بر روی آن بستگی دارد. اگر لولا قابلبه نامناسب و بی کیفیت باشد نمی‌توانند وزن لنگه درب را تحمل کند و به همین خاطر ساییدگی در لنگه درب ایجاد می‌شود و به مرور سبب فرسودگی و آسیب درب خواهد شد. همچنین بیشتر سارقان لولای درب را می‌شکنند به همین خاطر استفاده از 3 لولا بر روی درب توصیه می‌شود.


لولا قابلبه

در صورتی که لنگه درب دارای لبه باشد از لولا قابلبه استفاده می‌شود که در کیفیت و جنس عالی و با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسد. لولا قابلبه در سایز 2.5 اینچ به بالا وجود دارد که به صورت بلبرینگی و طلایی نیز در این بخش از وب سایت چوبینر ارائه شده است. لولا قاب و لبه دارای ویژگی و کاربردی است که در قسمت بعد با آن آشنا خواهید شد.

لولا قاب و لبه

استفاده از لولا قاب و لبه در انواع درب ورودی مانع از ورود گرد و غبار و همچنین نور به فضای داخلی می‌شود. این ویژگی به سبب خمیدگی موجود در برگه‌های آن است که مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفته است. قیمت لولا قابلمه با توجه به کارایی و کیفیت عالی که دارد بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت لولا قابلمه

به علت متنوع بودن انواع لولا و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از لولا قابلمه متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر لولا به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.