فروشنده شو

خرید لولا برای مصارف عمومی

1-24 از 45

لولا از انواع تجهیزات و یراق آلات کاربردی است که در انواع مختلف با مصارف و کاربرد گوناگون ارائه شده ‌اند. در این بخش از سایت چوبینر می‌توانید انواع لولا برای مصارف عمومی را مشاهده کنید که هم به صورت وارداتی از کشورهای مختلف و هم به صورت تولید داخلی موجود می‌باشند. در ادامه با انواع لولا برای مصارف عمومی آشنا خواهید شد. 


انواع لولا برای مصارف عمومی

قابل ذکر است که در ابتدا لولا از کشورهای اروپایی وارد ایران می‌شد اما امروزه انواع لولا با کاربرد و ویژگی‌های متفاوت برای مصارف عمومی وجود دارد. از انواع لولا مصارف عمومی می‌توان به لولا ویترینی، لولا قابلبه و لولا تخت اشاره داشت که با قیمت مناسب از چوبینر قابل سفارش و خرید می‌باشند. لولا قابلمه و لولا تخت از انواع لولای درب می‌باشند که لنگه درب روی آن‌ها باز بسته می‌شوند و هم وزن درب روی لولا قرار می‌گیرد. 

لولا ساده

لولا ساده یکی از ابتدایی ترین لولاها است که برای درب ها سبک، درب صندوقچه و صندوق ها و... استفاده می‌گردد. این مدل لولا نیز در سایزبندی های متفاوت تولید می‌گردد و متناسب با نوع محصول انتخاب می‌شود.

لولا قابلمه

لولا قابلمه از یکی از انواع کاربردی‌ترین لولا برای استفاده در انواع درب می‌باشد که در برگه‌های آن خمیدگی وجود دارد که این خمیدگی مانع از ورود نور و گرد و غبار به اتاق می‌شود. انواع مختلف لولا قابلمه با قیمت مناسب و مدل مختلف به فروش می‌رسند.

لولا تخت

انواع مختلف لولا تخت مناسب برای مصارف گوناگون به صورت بلبرینگی موجود می‌باشد که با توجه با اطلاعات فنی ارائه شده برای هر کدام می‌توانید لولا مورد نظر خود را خریداری نمایید.

لولا ویترینی

لولا ویترینی در انواع متنوع پروانه‌ای، بادبزنی و... با کاربردهای متفاوت وجود دارد که در کنار کارایی بالا دارای زیبایی و ظرافت خاصی نیز است.

قیمت لولا مصارف عمومی 

به علت متنوع بودن انواع لولا همچون لولا ویترینی، لولا قابلبه و لولا تخت و... و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر لولا به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.