انواع لوله خرطومی

1-6 از 6

برای انتقال گرد و غبار، چربی، براده و ضایعات لوله خرطومی بر روی دستگاه های مختلف از قبیل مکنده وهود و .... نصب می‌گردد. لوله خرطومی در متریال های مختلف تولید می‌شود که متناسب با نیاز مصرف کننده خریداری می‌شود. در ادامه این متن اطلاعات کامل تری در رابطه با انواع لوله خرطومی در اختیارتان قرار دهیم.

کاربرد لوله خرطومی

لوله خرطومی با طول های مختلف تولید می شود و برای نصب بر روی دستگاه های مختلف از قبیل هود، مکنده و ... به کار می‌رود. لوله خرطومی در آزمایشگاه ها، کارخانه های صنعتی، کارگاه های نجاری و ... استفاده می شوند و در متریال های متفاوت عرضه می گردد. به طور کلی لوله خرطومی نقش اصلی انتقال گرد و غبار، گاز، چربی و براده ها را دارد.

کانال خرطومی

کانال خرطومی در متریال های مختلف با کاربردهای گوناگون تولید می‌شود. کانال خرطومی در انواع مختلفی از قبیل PVC، PU، نسوز و برزنتی تولید می شود و برای موارد مصرف مختلف به کار می‌رود. برای مثال مدل های PVC که برای انتقال براده و گرد و غبار در کارگاه های نجاری به کار می روند یا مدل های نسوز برای انتقال چربی ها و ... استفاده می شوند. 

قیمت لوله خرطومی مکنده

برای اطلاع از قیمت لوله خرطومی مکنده می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت لوله خرطومی مکنده با چوبینر تماس حاصل فرمایید.