فروشنده شوید

خرید لوله خرطومی مکنده و صنعتی

1-24 از 31

برای انتقال گرد و غبار، چربی، براده و ضایعات لوله خرطومی بر روی دستگاه های مختلف از قبیل مکنده وهود و .... نصب می‌گردد. لوله خرطومی مکنده و صنعتی در متریال های مختلف تولید می‌شود که متناسب با نیاز مصرف کننده خریداری می‌شود. در ادامه این متن اطلاعات کامل تری در رابطه با انواع لوله خرطومی مکنده و صنعتی در اختیارتان قرار دهیم.

کاربرد لوله خرطومی

لوله خرطومی با طول های مختلف تولید می شود و برای نصب بر روی دستگاه های مختلف از قبیل هود، مکنده و ... به کار می‌رود. لوله خرطومی در آزمایشگاه ها، کارخانه های صنعتی، کارگاه های نجاری و ... استفاده می شوند و در متریال های متفاوت عرضه می گردد. به طور کلی لوله خرطومی نقش اصلی انتقال گرد و غبار، گاز، چربی و براده ها را دارد.

کانال خرطومی

کانال خرطومی در متریال های مختلف با کاربردهای گوناگون تولید می‌شود. کانال خرطومی در انواع مختلفی از قبیل PVC، PU، نسوز و برزنتی تولید می شود و برای موارد مصرف مختلف به کار می‌رود. برای مثال مدل های PVC که برای انتقال براده و گرد و غبار در کارگاه های نجاری به کار می روند یا مدل های نسوز برای انتقال چربی ها و ... استفاده می شوند. 

قیمت لوله خرطومی مکنده

برای اطلاع از قیمت لوله خرطومی مکنده می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت لوله خرطومی مکنده با چوبینر تماس حاصل فرمایید.