اپلیکیشن چوبینر

لوکا | LUCA

1-24 از 30
ناموجود
لوکا | LUCA

پلیت کلگی Luca

ساخت ایران، مناسب غلاف مخزن چسب
ناموجود

لوکا یکی از برترین تولیدکنندگان ابزارآلات و ماشین آلات صنایع چوب به خصوص مکنده ها و قطعات نایاب و بخصوص دستگاه های سی ان سی و لبه چسبان ها می باشد.

معرفی برند LUCA

ما با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ماشین آلات صنایع چوب سالها در پی تولید دستگاههای موجود در این صنعت بوده ایم و در تمام این مدت, از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاهها و کارخانجات در کشورهای اروپایی بازدید کرده و به بررسی بیشتر پرداخته ایم تا بتوانیم دستگاههایی با کیفیت اروپایی و در بعضی موارد, بدون اغراق بالاتر از سطح اروپا را تولید کنیم.

کیفیت محصولات شرکت لوکا

به یاری خداوند و دستان توانمند تیم متخصصمان توانسته ایم مجموعه لوکا را از ابتدای سال 96 با هدف تولید مکنده های صنعتی تاسیس و محصولات را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت روانه بازار کنیم؛ ما امروزه به این تکنولوژی رسیده ایم تا بتوانیم مکنده هایی تا  3500CFM  یا 60000 متر مکعب به شما تولیدکنندگان عزیز در صنعت چوب در کوتاه ترین زمان تحویل نماییم؛ ما همواره نیازمند حمایت و اعتماد شما عزیزان هستیم تا بتوانیم در این صنعت خودکفا شده و وابسته به هیچ کشوری نباشیم.

قیمت محصولات شرکت لوکا

شرکت لوکا با توجه به اینکه هم جز تولیدکنندگان خوب کشورمان و هم جز واردکنندگان و تامین کنندگان قطعات می باشد، لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت لوکا با کارشناسان فروشگاه چوبینر تماس حاصل فرمایید.