حراجی نوروز 1403

خرید ماشین آلات دوخت روکش چوب

1-1 از 1

دوخت روکش و ایجاد روکش عریض‌تر همواره یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تولید در صنایع چوب می‌باشد. از این رو تهیه یک دستگاه دوخت که به بهترین شکل این عملیات را انجام دهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. دستگاه دوخت روکش ماشینی است که تکه‌های چوب را با کمک چسب به یکدیگر می‌چسباند. دستگاه دوخت روکش چوب در یک کارگاه وظیفه به هم چسباندن ورقه‌های طبیعی چوب را از بغل به یکدیگر دارند تا عرض مورد نیاز روکش تأمین شود. دستگاه دوخت روکش چوب در تیپ‌های مختلفی ساخته می‌شوند که نجاران و تولید کنندگان محصولات چوبی می‌توانند با توجه به نیازشان هر کدام آنها را تهیه کنند.

ویژگی دستگاه دوخت روکش چوب

دستگاه دوخت روکش چوب یکی از بهترین نوع دستگاه چسباننده می‌باشد. با این دستگاه می‌توان دو عدد روکش را چسب کاری کرد و بهم چسباند. دوخت روکش چوب در شرایط گرمای شدید و مدت زمان طولانی بیشترین کارایی را دارد. برای چسباندن روکش با این  دستگاه باید از چسب UREA و PVAC استفاده کرد تا روکش چوب کاملا به هم بچسبد. 

چسباندن روکش روی چوب

چسباندن روکش روی چوب در کارگاه نجاری کاربرد بسیاری دارد. هنگام استفاده از این دستگاه باید دمای چسب در دستگاه دوخت روکش به صورت الکترونیکی تنظیم شود. سرعت عملکرد این دستگاه قابل تنظیم است و افراد می‌توانند بر حسب نیاز و نوع روکش سرعت آن را تنظیم کنند. غلطک‌های این نوع دستگاه دوخت روکش کروم کاری شده‌اند که در برابر ضربه و خوردگی مقاومت بالایی دارند. 

قیمت دستگاه دوخت اتوماتیک روکش چوب

برای اطلاع از قیمت دستگاه دوخت اتوماتیک روکش چوب لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.