اپلیکیشن چوبینر

ماشین سازی آریا | ARYA

1-20 از 20


شرکت ماشین سازی آریا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین آلات سی ان سی بوده که با کادر مجرب مهندسین خود توانسته است با کیفیت‌ترین محصولات را به بازار ارائه دهد. محصولات شرکت ماشین سازی آریا شامل سی ان سی، پرس وکیوم، لیزر، لبه چسبان و اره دور کن می‌باشد. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با محصولات این ماشین سازی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

شرکت ماشین سازی آریا

فعالیت خود را در صنف چوب از سال 1380 با ساخت دستگاه پرس وکیوم شروع کرد. این شرکت امروزه با ساخت برخی ماشین آلات دیگر همچون انواع دستگاه‌های سی ان سی تخت و سی ان سی روتاری (منبت زن) جایگاه معتبری در بین تولیدکننده‌های داخل کشور کسب کرده است. این شرکت پس از فروش به حد نصاب انواع ماشین آلات در اکثر شهرهای ایران، امروز قدم در عرصه صادرات ماشین آلات تولیدی خود به کشورهای همسایه از قبیل آذربایجان، عراق، ترکیه و غیره نموده است.

بزرگترین شرکت فعال در صنف صنایع چوب ایران

ماشین سازی آریا جهت سهولت در دسترسی مصرف کنندگان به این شرکت از مدت‌ها قبل اقدام به اخذ نمایندگی فعال در اکثر شهرهای بزرگ کرد. و امروزه با وجود 20 نماینده و عاملیت فروش مستقیم با همکاران و مصرف کنندگان محترم می‌توانند جزء بزرگترین شرکت‌های فعال در صنف صنایع چوب ایران باشند. شرکت آریا مفتخر است که با کادری مجرب در زمینه تولید و خدمات پس از فروش توانسته رضایت صد در صدی مشتریان خود را از نظر کیفیت محصولات و کارکرد آسان و راحت ماشین آلات و خدمات‌های نوین و بی وقفه و غیره کسب کند.

قیمت محصولات شرکت ماشین سازی آریا

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت ماشین سازی آریا می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.