حراجی نوروز 1403

کارخانه سعید | SAIED

1-26 از 26
ناموجود
کارخانه سعید | SAIED

گازورزن سعید

این دستگاه با موتور تک فاز ارائه می گردد
ناموجود

شرکت سعید تولید کننده دورکن و ماشین آلات صنایع چوب با قیمت مناسب و کیفیت بالا می‌باشد، که چوبینر با افتخار اولین نماینده رسمی این برند است. دورکن سعید یکی از پرطرفدار ترین دورکن های پرفروش داخلی و تولید ملی محسوب می‌شود که با تلاش روزافزون توانسته است بخشی از نیاز فعالان صنعت چوب را تامین نماید. این شرکت توانسته روز به روز بر کیفیت و کارایی محصولات خود افزوده و رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. شرکت سعید توانسته است مدل های مختلف دورکن در طول ریل و قابلیت های متفاوت تولید نماید که هر شخص مطابق با توان مالی و نیازی که دارد بتواند این محصول ملی را تهیه نماید. در ادامه به معرفی بیشتر محصولات شرکت سعید خواهیم پرداخت.

ماشین سازی سعید

معرفی محصولات شرکت سعید

همان طور که در بخش قبل ذکر شد شرکت سعید یک برند ایرانی است که به تولید ماشین آلات صنایع چوب مشغول است. یکی از محصولات پرفروش برند سعید، دورکن است که در ابعاد مختلف تولید می‌گردد. علاوه بر دورکن، برند سعید در زمینه تولید کپی تراش، کرنرزن، مکنده، فارسی بر و... نیز فعالیت دارد. ماشین سازی سعید با بهره گیری از فناوری های جدید و استفاده از متریال های مقاوم محصولات جدیدی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. در ساخت بدنه این دستگاه ها از آلیاژ فولاد مستحکم استفاده می‌شود سپس برای عمل رنگ کاری و نصب تجهیزات آماده می شود. شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با محصولات سعید از وب سایت چوبینر بازدید نمائید.

ماشین دورکن سعید

دورکن سعید برای برش انواع پانل‌های چوب، ورق‌های MDF و نئوپان گزینه مناسبی خواهد بود. در ساخت این دستگاه افزایش دقت در گونیا مد نظر شرکت سازنده است و با ایجاد تغییرات اساسی در ساختار اصلی این ماشین خطای آن را تا حد زیادی کاهش داده است. با توجه به اینکه امروزه کارگاه‌های نجاری کوچک و بزرگی به فعالیت تولید محصولات چوبی مشغول هستند. کارگاه‌های صنعتی مانند نجاری برای انجام کار و ساخت وسایل و سازه‌های چوبی به ماشین آلات مختلفی نیاز دارند تا بتوان کار برش و فرم دهی چوب را با آن انجام داد. دورکن یکی از ماشین آلات کاربردی در کارگاه‌های چوب و نجاری به شمار می‌آید.

ماشین کپی تراش سعید

ماشین کپی تراش دارای بخش‌های گوناگون شابلون، قلم کپی، تقویت کننده و رنده تراش است. ماشین کپی تراش سعید علاوه بر ساخت قطعات یکسان، کار تراشیدن چوب را نیز انجام می‌دهد. این ماشین یکی دیگر از ماشین آلات کاربردی در کارگاه‌های چوب و نجاری است. از این رو نجاران اگر بخواهند قطعاتی یک اندازه و یک مدل طبق یک الگو یا قالب مشخص بسازید می‌توانند از دستگاه کپی تراش استفاده کنید. 

دستگاه گازورزن سعید

در صنعت کابینت سازی نصب لولا باید کاملا دقیق انجام گیرد تا فرد هنگام باز و بسته درب کابینت دچار مشکل نشود. برای انجام این کار به صورت دقیق و مشخص از دستگاه گازور زن استفاده می‌شود. دستگاه گازور زن شرکت سعید جزء دستگاه‌های کاربردی و محبوب بین کابینت کاران است زیرا نصب لولا را برای این افراد راحت خواهد کرد. این دستگاه از یک میز، یک الکتروموتور با مته و تیغ لولازن تشکیل شده است که جهت انجام لولاکاری باید آنها را تنظیم کرد. 

  دستگاه کرنرزن سعید

  در ساخت محصولات چوبی، تمیز در آوردن لبه‌های میز، صندلی، صفحه کابینت و غیره بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که عرض نوارهای پوشاننده لبه کارهای چوبی کمی بزرگتر از خود پانل‌ها است، برای برش این مقدار اضافه می‌توان از دستگاه کرنرزن یا گوشه زن استفاده کرد. به همین جهت از دستگاه کرنرزن در صنعت کابینت سازی جهت تمیز کاری لبه‌ها به کار می‌رود. از این رو شرکت سعید به فکر تولید این دستگاه افتاد تا بتواند زمان تولید و کیفیت کار نجاران را افزایش دهد. 


  ویدئو آموزش راه اندازی دورکن سعید

  با توجه به این که از سراسر کشور افراد مختلفی دورکن سعید را خریداری می‌نمایند جهت رفاه حال این عزیزان تصمصم گرفتیم در یک ویدئو نحوه راه اندازی و برش با این دستگاه را آموزش دهیم. در ویدئو زیر می‌توانید با روش راه اندازی دورکن سعید آشنا شوید و از اطلاعات آن جهت تنظیم تیغه، گونیا و... استفاده نمایید.


  ویدئو آموزش دوییدگی گرفتن دورکن سعید

  در ویدئو زیر شما با روش دوییدگی گرفتن دورکن سعید آشنا می‌شوید، پس از این آموزش شما بدون نیاز به سرویس کار و پرداخت هزینه می‌توانید دوییدگی دورکن خود را بگیرید. لازم به ذکر است پس از مشاهده این فیلم می‌توانید از این آموزش برای سایر دورکن ها نیز استفاده کنید.


  ویدئو برش دورکن سعید

  در ویدئو زیر اپراتور یک قطعه را با دروکن سعید برش می‌زند و شما با مشاهده آن می‌توانید کیفیت برش با این دستگاه را مشاهده نمایید و پس از ویدئو برش فارسی با دورکن سعید را نیز می‌توانید مشاهده کنید.


  قیمت دورکن سعید

  با توجه به این که برند سعید در زمینه تولید ماشین آلات مختلفی همچون دورکن، کرنرزن، کپی تراش و.... فعالیت دارد با توجه به قدرت دستگاه و مدل آن قیمت ها نیز متفاوت است. لازم به ذکر است که دورکن سعید به این دلیل که تولید داخلی است بدون شک از لحاظ قیمت مورد مناسب تری نسبت به نمونه های خارجی است و از لحاظ کیفیت نیز با این محصولات رقابت می‌کند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید و یا با متخصصین چوبینر تماس برقرار کنید.