سعید

1-9 از 9

چوبینر مفتخر است بگوید اولین نماینده رسمی شرکت سعید مرکز تولید کننده دورکن های ارزان قیمت و ابزار آلات صنایع چوب تولید ملی میباشد. دورکن سعید یکی از پرطرفدار ترین دورکن های پرفروش داخلی محسوب می شود. این شرکت توانسته روز به روز بر کیفیت و کارایی محصولات خود افزوده و رضایت را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. شرکت سعید توانسته سری جدید دور کن های خود را که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند (همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید) به خط تولید رسانده و همچنین با قیمت بسیار ایده آل توانسته بخشی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد.


معرفی ماشین سازی سعید

کالاهای این شرکت باتوجه به نیاز کارگاه های کوچک به میز برشی با قیمت مناسب و کارایی بالا بر آن شدیم تا رنج وسیعی از دورکن ها با اندازه های متفاوت و قیمتی کاملا مناسب را در اختیار صنعت گران عزیز قرار دهیم. با توجه به در نظر گرفتن این موضوع تلاش های ما به ثمر نشست و در زمینه تولید ماشین آلات دورکن و میز برش سهم قابل توجهی از بازار ماشین آلات صنایع چوب ایران را با عنایت پرودگار متعال در اختیار گرفته ایم. ماشین سازی سعید با بهره گیری از فناوری های جدید و استفاده از متریال های مقاوم تر محصولات جدیدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همانند تصویر زیر بدنه این دستگاه ها از آلیاژ فولاد مستحکم طراحی و تولید شده و سپس برای عمل رنگ کاری و نصب تجهیزات آماده می شود. شما عزیزان می توانید جهت آشنایی بیشتر با محصولات ما از وب سایت چوبینر بازدید نمائید.


قیمت محصولات ماشین سازی سعید

 این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

قیمت دورکن ارزان قیمت سعید

اگر تمایل به خرید دورکن با قیمتی مناسب و یا به اصطلاح تمایل به خرید دورکن ارزان قیمت اما با کیفیت بالا را دارید دورکن های سعید انتخاب مناسبی برای شما هستند. سخنی خودمانی: دورکن های ارزون قیمت بسیاری در بازار موجود هستند اما دورکن سعید علاوه بر اینکه دورکن ارزون قیمتی به حساب میاد، از کیفیت مناسبی برخورداره و تقریبا داخل صنف صنعتگران چوب کمتر کسی رو میتونیم پیدا کنیم که دورکن سعید رو نشناسه.

سعید

گازورزن سعید

این دستگاه با موتور تک فاز ارائه می گردد
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید
سعید

دستگاه کپی تراش چوب سعید

هشدار: این محصول یک کالای دست دوم می‌باشد و چوبینر هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بخش دست‌دوم‌ها ندارد. بخش سلب مسئولیت را مطالعه فرمایید...
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید
گزینه بیشتر: انتخاب محصول